Kampanya Bulucu

Digiturk LİG TV Yıl Sonuna Kadar Ayda 39,99 TL

Futbolun sezonu başladığı için Digiturk ve özellikle de Lig TV kampanyaları da başladı. Şimdi başvurmuş olduğunuzda avantajlı fiyatları da elde edebilirsiniz. Digiturk kampanyaları ile hem giriş paketi, hem de seçeceğiniz herhangi bir LİG TV paketini 39,99 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında başvurmuş olduğunuzda yıl sonuna kadar hem telem Giriş Paketini hem de seçeceğiniz Süper Lig Paketi, Taraftar Paketleri ya da Şampiyonlar paketlerinden birini yıl sonuna kadar ayda sadece 39,99 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. Ayrıca Mobil Lig TV, Yetişkin Paketi ve Spor Extra da size hediye edilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Yeni abone olacak olanlar, ya da abonelik sözleşmesi bitmiş olan müşterilerin tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Mevcut müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar. Kampanyadan yararlanmak için 12 aylık bir taahhüt vermeniz gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında başvuru yaparak 12 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir. Kampanya tarihleri arasında 0212 473 73 73 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak, ya da Digiturk bayilerine başvurarak kampanyadan yararlanmak için başvuru yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 3 Kasım 2015’tir. Bu tarihe kadar başvuru yapan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Bu Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

LİG TV’ye Üye Olduğumda Alacağım Hediyeler Nelerdir?

Bu kampanyadan yararlanmış olduğunuz zaman sizden kurulum ücreti alınmayacaktır. Ayrıca 1 ay boyunca Spor Extra Paketi, 1 Ay Boyunca Mobil Lig TV Paketi ve yine 1 ay boyunca Yetişkin paketi size hediye edilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.