Kampanya Bulucu

Digiturk LİG TV Ayda Sadece 49,99 TL

Futbol sezonu başlamak üzereyken, insanlar LİG TV üyeliklerini yenilemek ve olmayanlar üye olmak için fırsat kolluyor. Digiturk kampanyaları ile bu fırsat şimdi geldi. İstediğiniz LİG TV paketini, giriş paketi ile birlikte 2 ay ayda sadece 49,99 TL’ye alarak futbol heyecanını yakalayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu LİG TV kampanyaları ile giriş paketi ile birlikte alacağınız Süper Lig Paketi, Şampiyonlar Paketi ya da Taraftar Paketini 12 aylık sözleşme ile almış olduğunuzda ilk 2 ay bu paketler için sadece 49,99 TL ödersiniz. Giriş Paketi ile birlikte Şampiyon Anadolu Paketlerini almanız durumunda da ilk 2 ay sadece 29,99 TL Ödersiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan aboneliği bitmiş ve yeni abonelik yapacak olan müşteriler ile ilk defa abone olacak müşterilerin tamamı yararlanabilir. Kampanya kapsamında ki indirimden yararlanabilmeniz için 12 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son başvuru tarihi 3 Eylül 2015’tir. Bu tarihe kadar yapılan başvurularda kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya tarihinden sonra yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacağı için herhangi bir indirim sunulmayacaktır.

İndirimli 2 Ayın Sonunda Fiyatlar Ne Olacak?

İndirimden yararlandığınız 2 ay geçtikten sonra 3 ile 12 aylar arasında standart ücretten faturalandırılırsınız. Giriş paketleri de dahil olmak üzere Şampiyon Anadolu paketleri 34,99 TL, Taraftar Paketleri 54,99 TL, şampiyonlar Paketi 64,99 TL ve Süper Lig Paketi de 74,99 TL olarak faturanıza yansır.

Aldığım Paket Kapsamının Dışında Olan Maçları İzleyemez Miyim?

Kampanya ile almış olduğunuz paketleri aylık sabit fiyat ile izleyebilirken, istediğiniz paket dışı maçları da İzle-Öde seçeneği ile izleyebilir ve izlediğiniz maç için ekstra ücretlendirilirsiniz. Maçın ücreti o ay ki fatura dönemi ücretine eklenir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.