Kampanya Bulucu

Digiturk Lig TV Ayda Sadece 29.99 TL

Size farklı bir dünyanın kapılarını açan digiturk kampanyaları, lig TV ile ilgili sporseverleri sevindirecek bir kampanya başlattı. Güncel Lig TV kampanyaları ile ayda sadece 29,99 TL’ye Lig TV’ye abone olabilirsiniz.

3 Mart 2015 tarihine kadar geçerli olacak olan bu kampanyada, kampanyaya dahil olan paketler; Türkiye Basketbol Ligi, İngiltere Premier Ligi, Yetişkin paketi, Turkish Airlines Euroleague ve Mobil Lig TV paketlerinin tümüdür. Ayrıca yüzlerce farklı ulusal kanallar da kampanya kapsamında size sunulacak avantajlar arasında. Ayrıca BJK, GS ya da FB takımlarından birinin tüm maçlarını tamamen ücretsiz olarak izleyebilme imkanına sahip olacaksınız. Bu kampanya sadece yeni üye olacak aboneler için geçerli olup, belirtilen fiyatlar da sadece 3 Ağustos 2015 tarihine kadar geçerliliğini koruyacaktır. Kampanyada ki imkanlardan yararlanılabilmesi için 12 aylık bir taahhüt verilmesi, kampanya şartlarından bir tanesidir. Ayrıca hiçbir kurulum ve aktivasyon ücreti de yansımayacaktır.

Digiturk Lig TV

Digiturk Lig TV kampanyalarının detayları aşağıda ki gibidir:

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi üzerine alınan tüm Lig TV Paketleri için geçerlidir. Süper Lig veya Şampiyonlar Paketi alınması durumunda toplam fiyat olarak 39,99 TL; Taraftar, Şampiyon Anadolu Paketi alınması durumunda ise toplam fiyat 29,99 TL olarak uygulanır. 3 Ağustos 2015’e kadar Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediyedir. Mobil Lig TV ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile Süper Lig maçları canlı izlenebilir. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir.

Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni arayarak (0 212 473 73 73) üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Mart 2015 tarihine kadar geçerlidir.
Bu hizmet dâhilinde, 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. Kurulum ve aktivasyon ücretsiz! Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dâhildir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.
12 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Kampanya İndirimli Dönem
(3 Ağustos 2015’e Kadar)Kampanya İndirimsiz Dönem
(3 Ağustos 2015 Sonrası)
Giriş Paketi + Süper Lig Paketi
(Yüzlerce Ulusal Kanal ve Süper Lig’in Tüm Maçları)
39,99 TL69,99 TLGiriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
(Yüzlerce Ulusal Kanal ve Şampiyon olmuş
5 takımın tüm maçları)39,99 TL59,99 TLGiriş Paketi + Taraftar Paketleri
(Yüzlerce Ulusal Kanal ve GS, FB ya da BJK
takımlarından birinin tüm maçları)29,99 TL49,99 TL

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.