Kampanya Bulucu

Digiturk HD İlk 5 Ay 5,99 TL

Digiturk HD’ye geçmek için bir fırsat ve kampanya kolluyorsanız, şuan tam bunun zamanı. Bu kampanya ile ilk 4 ay sevdiğiniz tüm dizi ve programları HD kalitesinde izlerken sadece 5,99 TL ödeyeceksiniz. Üstelik ilk ay size Lig TV’de Digiturk’ün hediyesi olarak sunuluyor. Bunun da yanında size verilecek olan kutu ile kurulum da tamamen ücretsiz. Yani Digiturk HD’ye geçmek için kolladığınız fırsat kesinlikle bu.

Bu kampanya da size tam olarak sunulan şeyler; Öncelikle bir giriş paketi. Giriş paketinin yanında sizin seçtiğiniz Keyif Paketleri’nden sadece bir tanesi, bunun da yanında HD keyfi ilk 5 Ay 5,99 TL olarak aylık ücretlendirilecek. Üstelik sadece ilk ay tüm keyif paketleri ücretsiz, 6 ay boyunca yetişkin paketi ve il ay Lig TV tamamen ücretsiz. Fakat Lig TV’nin içerisinde Galatasaray-Fenerbahçe derbisi yer almıyor. İşte bununla birlikte kurulumunda ücretsiz olduğu kampanya, kaçırılmayacak bir kampanya. Tabi ki kampanya için 24 aylık bir taahhüt vermeniz de şart.

Herkesin en çok merak edeceği konu ise, ilk 5 ay sonra ne kadar ödeneceğidir. İlk 5 ay sonrasında kalan 19 ayda faturalarınız 25,99 TL olarak size yansıyacaktır. Yani avantaj sadece İlk 5 ay için değil 2 sene boyunca devam edecek nitelikte. Digiturk HD Kampanyası için son geçerli tarihin de 31 Ekim olduğunun altını çizelim.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.