Kampanya Bulucu

Digiturk Giriş Paketi ve 1 Adet Keyif Paketi İlk 5 Ay 9,90 TL

Artık bütün ulusal kanalların HD yayınları var. Digiturk de hem bu ulusal kanalları kapsayan giriş paketi ile hem de en çok sevilen hem yerli, hem de yabancı dizi, film ve programlarla size giriş paketi sunuyor. Üsteli bu giriş paketinde, bir keyif paketi ile birlikte ilk 5 ay ayda sadece 9,90 TL ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanya ile Ne Kadar Süre, Ne Ödemem Gerekir?

Bu Digiturk kampanyaları ile kayıt olmuş olduğunuzda, 24 ay boyunca farklı dönemlerde, farklı ücretlendirmeler yapılacaktır. İlk 5 ay boyunca 9,90 TL öderken 6. ve 12. aylar arasında 23,99 Tl ödersiniz. Geriye kalan 12 ay boyunca da 30,99 TL olarak faturalandırılırsınız.

Bu Kampanyanın Avantajları Ne?

Bu kampanya ile hem seçtiğiniz ulusal kanalların tümünü HD yayınları ile izleyebilir, hem yerli ve yabancı en sevilen dizi ve filmleri izleyebilir, hem de belgesel ve yarışma programlarını izleyebilirsiniz. Üstelik 12 ay boyunca HD özelliği ücretsiz olacak, kurulum için hiçbir ücret alınmayacak ve 6 ay boyunca yetişkin ve dizi paketleri tamamen ücretsiz olacak.

Kurulum Nasıl Olacak?

Bu kampanya kapsamında yapılan kurulumdan herhangi bir bedel alınmayacaktır. Ama bir kereye mahsus olarak 15 TL’lik aktivasyon ücreti alınacaktır. Eğer binada daha önceden yapılan bir çanak anten var ise, yeni bir çanak anten takılmaz, mevcut olana bağlantı yapılır. Kuruluma 20 metre kablo da dahildir ve kurulumda yol masrafı alınacaktır.

Uydu Alıcısı da Verecek Misiniz?

Bu kampanya kapsamında mülkiyeti Digiturk’e ait olan bir uydu alıcısı kullanımınıza tahsis edilecektir. Bu uydu alıcısı Digiturk garantisi altındadır ve bozulma ya da arızalanma durumunda yenisi ile değiştirilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.