Digiturk Film Paketi İlk 3 Ay 19,99 TLve 1 Yıl HD Hediyeli | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Digiturk Film Paketi İlk 3 Ay 19,99 TLve 1 Yıl HD Hediyeli

Film tutkunlarını sevindirecek bir kampanya Digiturk’ten geldi. Şimdi Digiturk kampanyaları ile Digiturk Giriş Paketi ve Film Paketi alırsanız hem ilk 3 ay boyunca sadece 19,99 TL ödersiniz,hem de 1 yıl boyunca HD özelliğini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kayıt olduğunuz Digiturk Film Paketi ve Giriş Paketi için ilk 3 ay ayda 19,99 TL, geri kalan 9 ayda ise 35,99 TL ödersiniz. Üstelik bu kampanya ile 1 yıl boyunca HD özelliğini, 3 ay boyunca Yetişkin Paketi, İlk ay LİG TV tamamen ücretsiz olacaktır ve kurulum için de hiçbir ücret alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm yeni Digiturk müşterilerinin katılımına açıktır. Mevcut Digiturk müşterisi olan ve taahhüdü biten müşteriler de bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat taahhüdü bulunan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya kapsamında yeni bir 12 aylık taahhüt verilmesi gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya için hem www.digiturk.com.tr adresinden, hem 0212 473 73 73 çağrı merkezinden, hem de herhangi bir Digiturk yetkili bayi ya da ofislerden başvuru yapabilirsiniz. Tüm başvurularda aynı kampanya geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanabilmeniz için 12 aylık taahhütname imzalamanız gerekmektedir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya sadece 3 Kasım 2015 tarihine kadar yapılacak olan başvurularda geçerli olacaktır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler mutlaka bu tarihe kadar başvuruyu yapmalı ve taahhüdü vermelidir. Bu tarihte sonra yapılacak olan başvurularda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kurulum İçin Para Öder Miyim?

Kampanyanın kurulumu tamamen ücretsizdir. Fakat kurulum hizmeti dışında ki hizmetlerden ücret alınacaktır. Örneğin kurulum ekibi için istenilen yol ücreti, kuruluma dahil olan 20 metrelik kablodan daha fazlasının kullanılması vs. ücrete tabidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.