Kampanya Bulucu

Digiturk Belgesel ve Film Paketleri ilk 3 Ay 19,99 TL

Eğer belgesel ve filmlere düşkün iseniz, yeni başlayan Digiturk kampanyalarını mutlaka görmeniz gerekir. Bu kampanyalar ile giriş paketi, belgesel paketi ve film paketini almış olduğunuzda ilk 3 ay aylık sadece 19,99 TL vermeniz gerekecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile giriş paketi, belgesel paketi ve film paketini ayda sadece 39,99 TL’ye alabilirsiniz. Üstelik ilk 3 ay bu tutar sadece aylık 19,99 TL olacak. 1 yıl boyunca da HD yayın hediye edilecektir. Bu kampanya ile aylık 1.000 film, 100 yeni film, filmleri 3D izleme seçeneği ve 10 filmin 9’u HD kalitesinde olacaktır. Ayrıca kurulum, aktivasyon tamamen ücretsizdir.

Bu kampanyadan kimler faydalanabilir?

Bu kampanya sadece Digiturk’e yeni üye olacak olan müşteriler için geçerli olacaktır. Mevcut aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar. Yeni abonelerin kampanyaya kayıt olurken 12 aylık taahhüt vermesi gerekir. Bu taahhüdü vermeyen müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.

Taahhüt Süresinden Önce Kampanyadan Çıkabilir Miyim?

12 aylık taahhüt süresi dolmadan bu paketten çıkar iseniz, paketten çıkmış olduğunuz tarihe kadar size sağlanan indirim ve ücretsiz hizmetlerin toplamı son faturanıza yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların aylık ödemesi bu bedelden daha düşük ise, isterseniz kalan ayları ödemeyi de seçebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son başvuru tarihi 3 Haziran 2015 tarihidir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Uydu Alıcısı İçin Ücret Ödeyecek Miyim?

Kampanya kapsamında mülkiyeti Digiturk’e ait olan bir uydu alıcısı kullanımınıza tahsis edilecektir. Bu uydu alıcısı Digiturk garantisi altındadır. Bu nedenle bozulma ya da kırılma durumlarında hiçbir ücret ödemeden yeni bir uydu alıcısı ile değiştirilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.