Kampanya Bulucu

Deriden’de Maximum Kart’a 9 Taksit

Kredi kartlarının yapmış olduğu taksit sayısı yapılan bir yasal düzenleme ile sınırlandırılmıştı. Şimdi bir ürün için yapılacak en fazla taksit sayısı 9 olabilir. Maximum kampanyaları da yasaların izin verdiği en büyük ölçüde taksit fırsatı yaratmaya devam ediyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Deriden kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartı ile Deriden mağazalarında alışveriş yapan müşteriler 2 taksit yaptığı zaman +7 taksit imkanından da yararlanabiliyor. Böylece toplamda 9 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası tüm bireysel Maximum ve Maximiles kredi kartlarında geçerlidir. Fakat aidatsız kredi kartları, kurumsal veya şirket kredi kartları, Vadematik ya da Bankamatik gibi kartlar bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Maximum özellikli pos cihazlarından 2 taksitli işlem yaptığınızda otomatik olarak +7 taksit seçeneği karşınıza çıkacaktır. Kabul etmeniz halinde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

9 Ekim tarihinde başlayan bu giyim kampanyaları yıl sonuna kadar devam edecek. Yani kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler 31 Aralık 2015 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapacağınız alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Ayrıca hem Maximum, hem de Deriden bu kampanyanın şartlarını haber vermeksizin değiştirebilme hakkına sahiptir.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerli Olacaktır?

Bu kampanya için herhangi bir kayıt zorunluluğu bulunmuyor, direk olarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya tarihleri arasında kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Kampanya için herhangi bir sınırlama yapılmamıştır. Kampanya sadece Maximum özellikli Pos cihazlarından yapılan işlemlerde geçerli olacaktır. Diğer Pos ile yapılan alışverişler geçersiz olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.