Kampanya Bulucu

DenizBank’tan Emeklilere Hoş geldin Hediyesi: 300 TL

Denizbank, emekli maaşını Denizbank’tan alan tüm emeklilere 300 TL kazanma şansı sunacak bir kampanya başlattı. Farklı adımlarda, farklı bir hediye tutarı hediye ediyor. Emekli maaşınızı Denizbank’a taşıyınca 200 TL nakit, telefonlarınıza fastPay uygulamasını indirince ek olarak 50 TL ve daha sonra Emekli Bonus kredi kartı almış olduğunuzda ise 50 TL daha bonus kazanabiliyorsunuz.

Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız 28 Kasım 2014 tarihine kadar Kurtaran Hesap için başvuru yapmanız gerekiyor. Daha sonra bu hesabın onaylanması ve 01 Mart 2015 tarihine kadar ilk maaşınızı almış olmanız gerekiyor. SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı kurumlarından emekli olmanız da bu kampanya için şarttır. Belirtilen tarihler içerisinde başvuru ve ilk maaşınızı alamazsanız kampanyadan da faydalanamayacaksınız. Hediye olarak alacağınız tutar ise ilk maaşınızı aldıktan sonra ki ay içerisinde hesabınıza yatacaktır. Maaşınız yatmadan uygulamayı indirirseniz, yatacak olan tutar otomatik 250 TL olacak. Ayrıca Denizbank emekli maaşı kampanyasından 600 TL ve daha üzerinde maaş alanlar yararlanabilecek.

Denizbank emeklilik

Kampanya Detayları:

 • Kampanya12/09/2014 – 28/11/2014 arasında geçerlidir.
 • Kampanya avantajlarından28/11/2014 tarihine kadar Kurtaran Hesap başvurusu yapıp başvuruları onaylanan ve 01/03/2015 tarihine kadar Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı, Bağkur, SSK) emekli maaşını DenizBank’tan almaya başlayan emekliler faydalanabilecektir.
 • Kampanya öncesinde Kurtaran Hesap sahibi olan emekliler,01/03/2015 tarihine kadar maaş aktarımını gerçekleştirmeleri durumunda nakit ödülden yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılan emeklinin ilk maaşının DenizBank hesaplarına yatmasını takip eden ay içerisinde maaş hesabına200 TL nakit hediye tutarı yatırılacaktır. Ödül kazanan bu emeklinin ilk maaşının yatacağı tarihe kadar; fastPay uygulamasını indirmesi ve kayıt olması durumunda fastPay cüzdanına ek 50 TL, Emekli Bonus veya Afili Bonus başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan emeklilere01/03/2015 tarihine kadar kartı ile harcama yapması durumunda ek 50 TL Bonus kartına ödül olarak yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılan ve maaşı DenizBank hesaplarına yatmaya başlamadan önce ilk kez Afili Bonus veya Emekli Bonus sahibi olan ve kredi kartından harcama yapan emekliler ek 50 TL bonus avantajında faydalanabilecektir. Kampanya öncesi herhangi bir Denizbank Kredi kartı sahibi olan ve/veya kampanya tarihleri içinde kredi kartını kapatan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Bu kampanyaya SGK’dan aylık 600 TL ve üzerinde emekli maaşı alanlar katılabilecektir.
 • Kampanyadan sadece SGK emekli maaşı alan emeklinin kendisi ve emeklinin vefatı nedeni ile maaş bağlanan eşi faydalanabilecektir. Yetim maaşı alan müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Mevcutta Emekli Maaşını DenizBank’tan alan veya bu kampanya öncesinde düzenlenen emekli maaş aktarım kampanyalarından birine başvurmuş olan emekliler bu kampanya kapsamına dahil edilemeyecektir.
 • Müşterinin ödüle hak kazanabilmesi için maaşını 3 yıl (36 ay) DenizBank aracılığı ile alması gerekmektedir.
 • Belirtilen süreden önce müşterinin herhangi bir sebeple maaşını farklı kuruma taşıması, maaşının herhangi bir nedenle kurum tarafından kesilmesi veya acil nakit ihtiyaçları için açılacak olan Kurtaran Hesabını kapatması durumunda yazılı bildirime gerek kalmaksızın verilen toplam ödül tutarının, taahhüdün yerine getirilemeyen süresi ile kıstelyem yapılarak, taahhüdün yerine getirilemeyen süresine isabet eden kısmı müşteri hesaplarına borç olarak yansıtılacaktır. Hesap bakiyesinin müsait olmaması durumunda Kurtaran hesabına veya banka nezdinde ki açık kredi kartlarından birine borç olarak yansıtılacaktır. 3 yıllık sürenin başlangıcı için nakit ödülün hesaba yatırıldığı tarih esas alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında Afili Bonus veya Emekli Bonus ile 50 TL Bonus kazanan müşteriler ile 50 TL fastPay ödülü kazanan müşterilerin 36 ay süre ile sahip olduğu ürünü iptal ettirmemelidir. İptal edilmesi durumunda verilen ödül tutarının, yazılı bildirime gerek kalmaksızın taahhüdün yerine getirilemeyen süresi ile kıstelyem yapılarak, taahhüdün yerine getirilemeyen süresine isabet eden kısmı müşteri hesaplarına borç olarak yansıtılacaktır. Hesap bakiyesinin müsait olmaması durumunda Kurtaran hesabına veya banka nezdinde ki açık kredi kartlarından birine borç olarak yansıtılacaktır. 3 yıllık sürenin başlangıcı için nakit ödülün hesaba yatırıldığı tarih esas alınacaktır.
 • Kampanyaya katılan ve ödül kazanan emekli müşterilere toplam ödül tutarı ile sınırlı olmak üzere ayrı bir kurtaran hesap limiti (Proje KMH) tahsis edilecektir. Söz konusu bu limit sadece emeklinin beyanını yerine getirmemesi durumunda verilen ödülün geri alınması aşamasında kullanılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin SGK’dan birden fazla maaş alması halinde sadece bir defa kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Banka, kendi usul ve mevzuatı çerçevesinde, Kurtaran Hesap ve kredi kartı tahsis edilmesini uygun gördüğü müşterilere, kurtaran hesap açmak, kredi kartı vermek, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.
 • DenizBank, avantaj kriterlerinde değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan müşteri işbu kampanya şartlarını kabul ve beyan eder.
 • Kampanya başvurusunun geçerli sayılabilmesi için DenizBank şubelerinden başvuru formu doldurulması gereklidir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Ali kara dedi ki:

  Bende emekli maaşımı Denizhank a taşıdım.7.ayda8. Ayın birinde ilk maaşımı aldım baktımda ilk aydan daha hesap işletim ücreti 10’48 tl almışlar birde maaşımı bu bankadan aldığım halde taşırken maaş müşterilerinden kesinti yok öncelikli müşteri gibi vaatlerle taşıt ilk aydan para kesiyor düpedüz müşteriyi soyuyorlar bu başka birşey değil ama BDDK ye ve tüketici hakem heyetine şikayette bulunacağım.herkeze duyurulur maaşınızı ona göre taşıdınız.benden söylemesi

 2. Ali kara dedi ki:

  Bu başka banka bakarsanız anlarsınız

 3. Ali kara dedi ki:

  Denizhank a maaşımı taşıdım daha ilk aydan hesap işletim ücreti 10’48 tl kesmişler bu nasıl banka nasıl anlayış maaşını taşı derken şöyle avantajları var diyorlar ama ilk aydan para kesiyor lar