Kampanya Bulucu

Denizbank’tan BJK Bonus Kampanyası

Yaptığın her aktivitede takımına destek olmak istiyorsanız, bu çemberi bu kampanya ile biraz daha genişletebilirsiniz. Şimdi Denizbank kampanyaları ile BJK Bonus kredi kartını almış olduğunuz zaman hem her alışverişte takımınıza destek olabilirsiniz, hem de Bonus kampanyalarının ayrıcalıklı dünyasına girmiş olursunuz.

Bu Kampanyanın Bana Kazancı Ne?

Bu kampanyanın en büyük kazancı, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile gelir ortaklığı yapıldığı için, alışveriş yaptıkça takımınıza para kazandırmış olmanız. Size olan kazancı ise, bu kartın yaratmış olduğu ayrıcalıklardan yararlanabilmeniz. Örneğin bu kartı almış olduğunuzda 31 Mayıs 2015 tarihine kadar yapmış olduğunuz ilk 100 TL ve üzeri alışverişte 40 TL bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kredi Kartının BJK ile Bağlantısı Nedir?

Bonus ile BJK ortak olarak gelir paylaşım ortaklığı kurarak böyle bir proje başlattı. Yani bu kredi kartını kullanmış olduğunuzda kar eden banka ile birlikte takımınızın kulübüdür. Bu nedenle siz katkı yapmasanız bile kredi kartını kullandıkça takımınız kazanacak.

Bu Kredi Kartının Özellikleri Nedir?

Bu kredi kartı, sıradan Bonus özeliklerinin yanı sıra Kartal Yuvası mağazalarında, bilet alımlarında bir takım ayrıcalıklar sağlar. Ayrıca taraftarlara özel dönemsel kampanyalar yapılır. Her ay 500 TL harcamanız durumunda Beşiktaş’ın kazandığı maçlarda ki gol sayısı kadar puan kazanabilirsiniz.

Bu Kartı Almak İçin Nereye Başvurmalıyım?

Bu kredi kartını almak için herhangi bir Denizbank şubesine giderek işlem yapabilirsiniz. Ya da 444 0 800 numaralı telefon ile AçıkDeniz telefon bankacılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanında internet bankacılığı aracılığı ile ya da SMS yolu ile başvuru yapabilirsiniz. SMS için telefonunuzun mesaj bölümüne BJK yazıp, bir boşluk bırakıp, TC kimlik numaranızı yazıp 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.