Kampanya Bulucu

Denizbank’tan Big Chefs’e % 15 İndirim

Denizbank müşterileri için yepyeni bir kampanya başlattı. Denizbank’a ait olan Afilli Bonus kredi kartına sahip olan herkes Big Chefs ‘ten %15 indirim kazanacak.

Kampanyaya Kimler Katılabilir ve Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türkiye’nin her şehrinde yer alan tüm Big Chefs mağazalarında %15 indirimli lezzetler tüm Afilli Bonus kredi kartına sahip olan müşterilerini bekliyor. Geniş ürün portföyüyle ve seçkin menüsüyle isminden çok fazla söz ettiren Big Chefs mağazalarının tüm şubelerinde geçerli olmak üzere %15 indirim ayrıcalığından aileniz ve aynı zamanda bütün sevdiklerinizle birlikte yaşayabilirsiniz. Türkiye’deki tüm Big Chefs mağazalarında %15 indirimden yararlanmak için sadece ödemenizi Afilli Bonus kredi kartınız ile yapmanız gerekir. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için istediğiniz tarihte Big Chefs mağazalarına giderek, istediğiniz menüyü yiyebilirsiniz. Bu kampanyada herhangi bir zaman sınırlaması bulunmuyor.

Kampanyaya Katılım Şartı Nelerdir?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için harcamalarınızın Afilli Bonuz ile işyerine ait olan DenizBank pos cihazı üzerinden yapılması gerekir. Türkiye’deki tüm Big Chefs mağazalarından %15 indiriminden yararlanabilmeniz için, DenizBank pos cihazı üzerinden yapıldığı sırada otomatik olarak hesaplanır ve aynı zamanda çekim yapılacak olan tutara yansır. Afilli Bonus kredi kartına sahip olan bireylerin yapmış olduğu ödemelerde en fazla on kişi Big Chefs mağazalarından %15 oranında indirimden yararlanabilir. Hizmet ve aynı zamanda toplu satın alma gibi ticari işlemlerde yapılacak olan toplu ödemelerde Big Chefs şubelerinden kazanacağınız %15 oranındaki indirim geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.