Kampanya Bulucu

Denizbank’tan 10.000 TL’ye Kadar Düşük Faizli Avansınız Hazır

İhtiyaçlarınız ani oluşuyorsa ve kısa vadede ödenebilecekse, çekilecek nakit avans krediden daha avantajlı olabilir. Bu konuda size avantaj sunan Denizbank kampanyaları düşük faiz ile 9 ay vade ile 10.000 TL’ye kadar nakit avans veriyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Ne?

Bu kampanya ile oluşan ani ihtiyaçlar durumunda, istediğiniz her an nakit avans çekebilme şansınız var. 1.500 TL ile 10.000 TL arası alabileceğiniz avanslarda 4 ile 9 ay arası vade imkanı ile alabilirsiniz. Bu nakit avans için aylık faiz oranı da %2,02 olarak işletilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Denizbank’a ait kredi kartı olan her kişi faydalanabilir. Kredi kartının niteliğine göre kampanya değişiklik gösterse de temel olarak aynı koşullara sahip olacaktır. Denizbank müşterisi olan, fakat Denizbank kredi kartına sahip olmayan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaktır.

Nakit Avansı Nereden Çekebilirim?

Bu kampanya kapsamında sunulan nakit avansı Denizbank ATM’lerinden, ya da internet şubesinden çekerek kullanabilirsiniz. www.denizbank.com internet sitesine giriş yaparak, nakit avansı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir son geçerlilik tarihi belirlenmemiştir. İsteyen herkes bu kampanyadan istediği zaman yararlanabilir. Fakat Denizbank bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

Kampanyanın Taksitleri Neye Göre Belirlenecek?

Deniz Avans’ı kullanmış olduğunuz zaman, kredi kartınızın son ödeme günü ile, çektiğiniz nakit avansın son ödeme günü aynı olacaktır. Ekstrenizde avansın taksitleri ve ödeme konusunda ki tüm detayları görebilirsiniz. Kredi kartınızın ektre tarihi değişmiş olduğu zaman, nakit avansın ödeme tarihleri değişmez, aynı tarihte ödeme yükümlülüğü devam eder. Erken ödeme durumlarında ise indirim yapılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.