Denizbank Paracard'tan E-Ticarete Özel 50 TL Bonus | Kampanya Bulucu

Denizbank Paracard’tan E-Ticarete Özel 50 TL Bonus

Denizbank Paracard’tan E-Ticarete Özel 50 TL Bonus

E-ticaret, artık genel alışveriş çerçevesi içerisinde geniş bir yer tutuyor ve her geçen gün biraz daha artan bir hacme sahip. Bu nedenle artık kampanyalar içerisinde de yerini alıyor. Şimdi Denizbank kampanyaları internetten yapacağınız alışverişlerden 50 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?


Bu Paracard kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Denizbank Paracard ile internet sitelerinden 100 TL’lik ya da daha fazla bir alışverişi tek seferde yaparsanız yaptığınız alışverişin %5’i kadar Bonus kazanabilirsiniz. Bu kampanya ile toplamda 50 TL’ye kadar Bonus kazanabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Denizbank’a ait Paracard’larda geçerli olacaktır. Denizbank’a ait olan diğer kartlar ve diğer bankalara ait olan Paracard’lar bu kampanyadan faydalanamaz. Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerlidir. Ticari kartlar bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için alışverişlerinizi yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra Denizbank Paracard’ı kullanarak internet sitelerinden alışveriş yapmış olduğunuzda her 100 TL ve üzeri alışverişinizde %5 Bonus kazanabilirsiniz. Bonusları toplamda 50 TL kazanıncaya kadar kazanmaya devam edersiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için banka da kayıtlı olan telefon numaranızı kullanarak katılım mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne SANAL yazıp, 3280’e kısa mesaj olarak göndermeniz kampanyaya katılım için yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra alışverişlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 29 Şubat 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka kampanyaya kayıt olmalı ve daha sonra alışverişleri yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapacağınız alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır ve herhangi bir Bonus kazandırmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ