Kampanya Bulucu

DenizBank İle Alışverişleriniz 36 Aya Kadar Taksitli

Şimdiye kadar kredi kartlarınız ile yapmış olduğunuz alışverişleri kaç taksitte ödediniz? En fazla 10 veya 12 taksit ile ödemişsinizdir. Peki ya size 36 aya kadar taksitlendirebilme imkanınız olduğunu söylesek şaşırır mıydınız? Şaşırmayın çünkü böyle bir kampanya başladı. Denizbank ile Media Market arasında yapılan anlaşma ile başlatılan bu kampanyada yapacağınız alışverişleri 36 taksite kadar böldürebilirsiniz. Fakat izlemeniz gereken yol, normal yolların biraz daha dışında.

Aslında yapılacak alışveriş için size kredi kartı limitinizi doldurmayacak bir kredi verilecek. Size verilen kredi sayesinde sizin 36 ay boyunca ödeyeceğiniz tutar kredi kartınızı etkilemeyecek. Peki bu durumu yapabilmek için hangi adımları izlemek gerekiyor, ne yapmak gerekiyor onu aktaralım size.

Denizbank

Öncelikle bu kampanyaların başlamasının nedeni, taksitli alışverişe getirilen yasal kısıtlama. Fakat teknoloji mağazaları, bankalar ile anlaşarak bu sorunu çözmüş gibi görünüyorlar. Alışverişinizi yapmadan önce Denizbank bireysel krediye başvurmanız gerekiyor. 5 dakika içerisinde bu kredinin onayı size geliyor. Daha sonra Media Markt’in internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin e-faturalarını alıyorsunuz. Satın alırken banka kartı ya da kredi kartını kullanabilirsiniz. www.mediamarkt.com adresinden alışverişinizi tamamladıktan sonra 7 gün içerisinde size en yakın Denizbank şubesine giderek faturanız ile birlikte bu alışverişi taksitlendirebilirsiniz. Bu aşamada yaptığınız alışveriş tutarı kartınıza havale ve ya EFT yolu ile iade edilecek ve 36 aya kadar taksit ile yaptığınız alışverişin tutarını ödeyeceksiniz. Denizbank Media Markt 36 ay taksit kampanyası için herhangi bir kampanya tarihi belirtilmemiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.