Kampanya Bulucu

Denizbank İhtiyaç Kredisi

Deniz Bank farklı ihtiyaç kredisi seçenekleri ile birçok kampanya düzenlemekte. Hatta Denizbank Facebook ve Twitter üzerinden de tüketici kredisi başvurusu kabul etmekte! Bu yazımızda, sosyal medyayı aktif olarak kullanan “Deniz Bank’ın Web’de Kredi adlı ihtiyaç kredisi” ürününü inceleyeceğiz.

Deniz Bank İhtiyaç Kredisi Şartları

Deniz Bank’ın Tüketici kredisi olarak sunduğu Web’de Kredi’nin şartlarına baktığımızda, 36 aya kadar vade ile 55 bin liraya kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Ülkemizdeki mevcut kredi çekme limitlerinde en yüksek rakamı veren banka Deniz Bank! Yıllık maliyet oranları ise %22,99’dan başlıyor. Bu bağlamda cazip bir kredi olmadığını söyleyebiliriz.

Deniz Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Deniz Bank Web’de Kredi için banka şubesine gitmenize gerek yok! Denizbank kredi başvurusu adresinden başvuru yapabiliyorsunuz. Başvuru esnasında T.C. Kimlik Numarası ve cep telefonu numarası paylaşıyorsunuz. Cep telefonunuza güvenlik kodu geliyor o kodu giriyorsunuz. Başvurunuzu tamamlamış oluyorsunuz. Ardından Deniz Bank İhtiyaç Kredisi başvurunuza cevap geliyor. Gelen cevap onay ise bu bir ön onay oluyor krediyi kullanmak için şubeden onay alıyorsunuz.

Deniz Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

10 bin lira için 24 ay vade ile kredi kullandığınızda % 1,58 faiz oranıyla aylık 523 lira ödeme yapıyorsunuz. 50 lira kredi tahsis ücreti ve 116 lira sigorta ödüyorsunuz. Yıllık maliyet oranı ise % 24 olarak gerçekleşiyor. Bu oranların çok cazip olmadığınız belirtmemiz gerek!

Deniz Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Web’de Kredi Faiz oranlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

deniz bank ihtiyaç kredisi faizleri

Deniz Bank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Deniz Bank İhtiyaç Kredisi İçin Nüfus cüzdanı ve gelir belgesi yeterlidir. Maaşını Deniz Bank’tan alanların gelir belgesini ispat etmesine gerek yoktur.

Deniz Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

Denizbank ihtiyaç kredisine Web’de Kredi Başvurusu adresinden cep telefonu ve T.C. Kimlik numarası ile başvuru yapabilirsiniz. Ya da En yakın Denizbank şubesine uğrayıp talebinizi iletebilirsiniz.

Deniz Bank İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı

Dosya masrafı olarak sabit 50 lira alınıyor. Ancak ek olarak sigorta yapılıyor sigorta ücreti ise 86 ile 151 lira arasında değişiyor. Kredi kullanma yaşı vb sigorta ücretini etkiliyor.

Deniz Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

 • Web’de Kredi – Yıllık Maliyet Oranı % 22,99
 • Krediniz Facebook’ta – Yıllık Maliyet Oranı %  18,22
 • Twitter’dan Kredi – Yıllık Maliyet Oranı % 18,22
 • Fenerbahçe İhtiyaç Kredisi -Yıllık Maliyet Oranı % 16,33 (Fenerbahçe üyeliği gerekiyor)
 • Borç Transfer İhtiyaç Kredisi – Yıllık Maliyet Oranı % 85
 • Yeşil Kredi – Yıllık Maliyet Oranı %  80  (Sadece 4 bin lira kullanılabiliyor ev boyamak için)
 • Cebimde Kredi Yıllık Maliyet Oranı % 22,99
 • Eğitim Kredisi Yıllık Maliyet Oranı % 19,95
 • Maaş Müşterilerimize Özel İhtiyaç Kredisi -Yıllık Maliyet Oranı % 18,22
 • Bireysel Finansman Kredisi Yıllık Maliyet Oranı % 19,31
 • Enerji Tasarrufu Kredisi Yıllık Maliyet Oranı % 18,52
 • Tüketici Kredisi – Yıllık Maliyet Oranı % 26,30
 • PTT İhtiyaç Kredisi – Yıllık Maliyet Oranı % 20,25

Denizbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları arasında en cazip olanı hangisi?

Fenerbahçe İhtiyaç Kredisi en cazip olanı % 16,33 YMO oranına sahip ancak bu krediyi kullanabilmeniz için Fenerbahçe kulübü üyesi olmanız gerekiyor.  Denizbank’ın tüm tüketici kredileri değerlendirildiğinde faizi oranlarının yüksek olduğunu görüyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.