Kampanya Bulucu

Denizbank Bonus’tan Yılbaşı Kampanyası: 100 TL Bonus

Yeni yıla girmeye çok az zaman kala hemen her banka ve kredi kartının yaptığı yılbaşı kampanyaları da olabildiği kadar çoğalmaya başladı. Şimdi Denizbank Bonus kampanyaları ile yapacağınız yılbaşı kampanyalarından 100 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Denizbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Denizbank Bonus kredi kartını kullanarak tüm sektörlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL Bonus olmak üzere toplamda 100 TL Bonus kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Bonus kazanabilmek için alışverişlerin farklı günlerde yapılması gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel Denizbank Bonus kredi kartlarında geçerlidir. Diğer bankalara ait Bonus kredi kartları ve Denizbank’ın diğer kredi kartları bu kampanya kapsamında değildir. Ayrıca bireysel olmayan diğer ticari kredi kartları da kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra tüm sektör ve iş yerlerinden farklı günlerde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişte 10 TL Bonus kazanabilirsiniz. Kampanya için alışveriş yaptığınız işyerinin Bonus üyesi işyeri olmasına gerek yoktur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

1 Aralık tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı sonra da alışverişleri yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kazandığım Bonusları Ne Zaman Alabilirim?

Kampanya kapsamında kazanacağınız Bonuslar 7 Ocak 2016 tarihinde alışveriş yaptığınız kartın hesabına yüklenecektir. Yüklenen Bonuslar 17 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar kullanılmayan Bonuslar otomatik olarak silinecektir. Bonusları yine tüm sektör ve iş yerlerinde kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.