Kampanya Bulucu

DenizBank Bonus Kart’tan Yılbaşı Alışverişlerinize 100 TL Bonus

Yılbaşı kampanyalarına en fazla yer veren sektör doğal olarak kredi kartı ve bankalar oldu. Şimdi Denizbank kampanyaları ile yapacağınız tüm sektörde ki harcamalardan 100 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bonus kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında DenizBank Bonus kredi kartınızla yapacağınız her sektörde ki harcamaların 100 TL ve daha üstüne 10 TL Bonus kazanabilirsiniz. Bu şekilde kampanya kapsamında toplamda 100 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

DenizBank’a ait bireysel kredi kartların tamamı bu kampanyaya dahildir. Sanal kart kullanılarak online yapılan alışverişler de kampanya kapsamındadır. Fakat diğer bankaya ait Bonus kredi kartları, ticari kredi kartlar, Bonus kullanılarak yapılan alışverişler vs. kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için kampanya tarihleri arasında alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra Denizbank Bonus kredi kartınızı kullanarak farklı günlerde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişten 10 TL Bonus kazanırsınız.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kayıt mesajı atmanız gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne YENİYIL yazarak 3280’e göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da gerekli alışverişleri yapmalılardır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya için herhangi bir sektör sınırlandırması yapılmamıştır. Her sektörden yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Ayrıca kampanya için yapılacak alışverişlerin Bonus üyesi iş yeri olması zorunluluğu da yoktur. Tüm işyerleri kampanyaya dahildir. Kampanya günde sadece bir defa geçerli olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.