Kampanya Bulucu

Deniz Bonus’tan MTV Ödemelerinize 6 Taksit Fırsatı

Motorlu Taşıtlar Vergisinin ödeme zamanının gelmesinden dolayı bütün banka ve kredi kartları bu ödemeler için taksit kampanyası düzenledi. Ve her banka ve kredi kartı bu ödeme için 3 taksit fırsatı sundu. Fakat Denizbank Bonus kampanyaları ile şimdi MTV ödemelerinizi 6 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Denizbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.gib.gov.tr adresinden, Açık Deniz internet şubesinden, Denizbank Şubelerinden veya 444 0 800 telefon şubesinden Denizbank kredi kartınız ile ödeme yaptığınızda 6 taksit fırsatından yararlanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Denizbank’a ait bütün bireysel kredi kartlarında geçerlidir. Sanal Bonus kartlar da kampanyadan yararlanabilir. Diğer bankalara ait olan Bonus kredi kartları bu kampanya kapsamında değildir. Ayrıca Denizbank’a ait olan fakat bireysel olmayan kredi kartları da bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt ya da katılım işlemi, SMS gönderimi vs. yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Denizbank’a ait bireysel kredi kartları ile belirtilen kanallardan ödeme yaptığınızda otomatik olarak kampanyaya katılırsınız. Açık Deniz internet şubesinden, www.gib.gov.tr internet sitesinden, 444 0 800 numaralı çağrı merkezinden ve ya Denizbank şubelerinden ödeme yaptığınızda 6 taksit seçeneği karşınıza çıkacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Denizbank, bu konuda da diğer bankalardan farkını ortaya koyuyor. Tüm banka ve kredi kartları yapmış oldukları kampanya tarihini MTV’nin son ödeme tarihi olan 31 Ocak 2016 tarihi olarak belirledi. Fakat 1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 7 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ödeme yaparak kampanyadan yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.