Kampanya Bulucu

Deniz Bonus’tan Lidyana.com’a Özel 30 TL İndirim Kampanyası

Denizbank’a ait Bonus kredi kartları yapmış olduğu kampanyalar ile kullanıcılarına birçok avantaj sunmaya devam ediyor. Şimdi Denizbank kampanyaları ile bonus kredi kartınızı kullanarak lidyana.com internet sitesinden 30 TL indirimli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bonus kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Deniz bonus kredi kartınızı kullanarak www.lidyana.com internet sitesinden 200 TL ya da daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda kampanya kapsamında 30 TL indirim kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey size verilen indirim kodunu kullanmak.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Lidyana kampanyaları sadece Denizbank Bonus kredi kartlarında geçerli olacaktır. Diğer bankalara ait Bonus kredi kartları, ya da Denizbank’a ait diğer kartlar bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kozmetik teknoloji ve saat kategorileri de kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kredi kartı kampanyasından faydalanabilmek için kampanya tarihleri arasında Deniz Bonus kredi kartınızı kullanarak www.lidyana.com internet sitesinden alışveriş yapmanız gerekir. Alışverişin tutarının en az 200 TL olması gerekmektedir. Ayrıca ödeme adımında “Kupon Kodu” alanına DENİZBANK yazmalısınız. İndirim toplam tutar üzerinden yapılacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Şubat tarihinde başlayacak olan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya saat, teknoloji ve kozmetik ürünleri dışındaki tüm ürünlerde geçerli olacak. Sanal kartlar ya da mail order yolu ile yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır. Almış olduğunuz ürünün iadesi ya da iptali söz konusu olduğunda sadece ödemiş olduğunuz tutar size iade edilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.