Kampanya Bulucu

Deniz Bonus’tan Hepsiburada.com’a Özel 50 TL Bonus

Deniz Bank, bireysel kredi artları için standart kredi kartı kampanyasını hemen her sektör ve anlaşmalı marka için yapmaya devam ediyor. Şimdi Deniz Bonus kampanyaları ile www.hepsiburada.com adresinden yapacağınız alışverişlerde 50 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu DenizBank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Deniz Bonus kredi kartınızı kullanarak www.hepsiburada.com adresinden 500 TL ile 999,99 TL arası alışveriş yapan müşteriler 25 TL Bonus, 1.000 TL veya daha üzeri bir alışverişte ise 50 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Hepsiburada kampanyalarından sadece DenizBank’a ait olan Bonus kredi kartında ve PTT Bonus kredi kartında geçerli olacaktır. Diğer Bankalara ait olan Bonus kredi kartları ve DenizBank’ın diğer kredi kartları bu kampanyanın dışındadır. Net Kart ve Debit kartlar da bu kampanyanın dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri içerisinde www.hepsiburada.com internet sitesinden Deniz Bonus kredi kartınız ile belirlenen tutarlarda alışveriş yapmanız kampanyaya katılmak için yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için DenizBank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne Hepsiburada yazıp, 3280’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişi yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 15 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya katılmalı, daha sonra da alışveriş yapılmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır. Bu kampanyadan birden fazla kredi kartınız olsa bile sadece bir defa yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.