Kampanya Bulucu

Deniz Bonus’tan Gittigidiyor.com’a Özel 50 TL’ye Kadar Bonus

Birçok alanda avantajlı alışveriş imkanı sunan Gittigidiyor.com şimdi Deniz Bonus kredi kartına özel olarak farklı avantajlar da sunuyor. Bu Deniz Bonus kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerde 50 TL’ye kadar Bonus kazanabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Gittigidiyor kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında internet sitesinden Deniz Bonus kredi kartı ile tek seferde 500 ile 999,99 TL arası harcama yapmış olduğunuzda 25 TL Bonus, 1.000 TL ve ya daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda da 50 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Denizbank kampanyalarından hem Deniz Bonus kredi kartı sahipleri, hem de PTT Bonus kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için bireysel kredi kartı ile harcama yapmak gerekmektedir. Kurumsal ve şirket kredi kartları bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan katılım mesajı göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne GİTTİGİDİYOR yazıp 3280’e kısa mesaj ile göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra kampanya kapsamında ki harcamaları yaparak Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

16 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 16 Kasım 2015 tarihine kadar devamedecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişi yapmalılardır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kazandığım Puanları Nasıl Alacağım?

Kampanya tarihleri arasında Bonus kazanmaya hak kazanan müşterilerin puanları 20 Kasım 2015 tarihine kadar harcama yapılan kredi kartının hesabına yüklenecektir. Bonusları 20 ile 27 Kasım tarihleri arasında kullanabilirsiniz. Kullanılmayan Bonuslar 28 Kasım 2015 tarihinde silinecek ve artık kullanılamayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.