Deniz Bonus'a Özel Tatlimeyve.com'da Yüzde 30 İndirim Fırsatı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Deniz Bonus’a Özel Tatlimeyve.com’da Yüzde 30 İndirim Fırsatı

Her kredi kartı müşterileri için kendisinin oldukça özel kampanyalar sunduğunu iddia eder. Yaptığı kampanyaları da bu iddiayı doğrulamak için yapar. Şimdi Denizbank’a ait Bonus kampanyaları ile Tatlimeyve.com adresinden sipariş verirken %30 indirimli olarak verebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Denizbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.tatlimeyve.com adresinden 75 TL’ye kadar olan siparişleriniz için %20, 75 TL’nin üzerinde ki siparişleriniz için de %30 indirimden faydalanabilirsiniz. Bu kampanya sadece Deniz Bonus’a özel olarak kurgulanmıştır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Tatlimeyve.com kampanyaları sadece Denizbank’a ait olan Bonus kredi kartları için geçerlidir. Diğer Bonus kredi kartları, Denizbank hesap kartları, puan ile yapılan alışverişler ve bireysel olmayan tüm kredi kartları bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için kampanya tarihleri arasında www.tatlimeyve.com adresine girerek alışveriş yaptıktan sonra ödeme adımında “Kampanya Kodu” alanına eğer sepet tutarı 75 TL’den küçük ise DENİZ20, 75 TL’den büyük ise DENİZ30 yazıp, ödemeyi Deniz Bonus kredi kartları aracılığı ile yapmanız durumunda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacaktır?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Yılsonuna kadar devam edecek olan bu kampanyadan yararlanabilmeniz için bu tarihe kadar alışveriş işlemini tamamlamış olmanız gerekir. Belirlenen tarihlerden sonra yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Kampanya tüm ürün kategorilerinde geçerli olacaktır. Kampanya süresi boyunca bu kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Herhangi bir sayı sınırı konulmamıştır. İstanbul içerisinden verilen siparişler aynı gün, ücretsiz olarak teslim edilirken, diğer anlaşmalı illerde, anlaşmalı kargo şartlarına bağlı olarak teslim edilir ve 9 TL teslim bedeli alınır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.