Kampanya Bulucu

Deniz Bonus’a Hemen Başvurun 190 TL’ye Varan Bonus Kazanın!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya sayesinde www.denizbank.com, www.denizbonus.com ve Denizbank Facebook sayfası üzerinden kampanya tarihleri içinde Deniz Bonus kredi kartı başvurusunda bulunan kişiler 20 Mart 2017 tarihine kadar Deniz Bonus kredi kartı ile birlikte 100 TL ve üzeri harcama yapması halinde 40 TL Bonus kazanma fırsatınız yakalıyor! Üstelik bu kampanya bununla da bitmiyor! Tam bir yıl boyunca belirli tutarda harcama yapma sözü veren kişiler ayrıca 150 TL’ye varan Bonus kazanma şansını yakalıyor!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 1 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında yer alan yollar ile Deniz Bonus kredi kartı başvurusunda bulunması gerekmektedir. Bununla birlikte kredi kartı başvurusu onaylanan kişilerin de 20 Mart 2017 tarihine kadar kredi kartları ile 100 TL ve üzeri harcama yapması halinde kampanyadan yararlanması söz konusu olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle kampanya tarihleri içinde Denizbank resmi internet sitesi ve Denizbonus resmi internet sitesi ya da Denizbank Facebook sayfası üzerinden Deniz Bonus Kredi Kartı başvurusunda bulunması gerekmektedir. Deniz Bonus kredi kartı başvurusu onaylanan kişilerin ise 20 Mart 2017 tarihine kadar Deniz Bonus kredi kartı ile 100 TL ve üzeri harcama yapması gerekmektedir. Fakat buraya kadar olan kısım ile kampanyaya katılan kişiler sadece 40 TL Bonus kazanır. Geriye kalan 150 TL değerindeki Bonus’u kazanmak isteyen kişilerin 12 aylık bir müddet boyunca her ay belirli bir miktarda harcama sözü vermesi gerekmektedir. Bu sözü veren kişiler ek olarak 150 TL’ye varan Bonus kazanırlar.

150 TL’ye Varan Bonustan Yararlanmak İçin Her Ay Ne Kadar Harcama Yapmam Gerekiyor?

Her ay 500 TL harcama sözü verenler 30 TL, 750 TL harcama sözü verenler 40 TL, 1.000 TL harcama sözü verenler 60 TL, 1.500 TL harcama sözü verenler 100 TL ve 2.000 TL harcama sözü verenler 150 TL bonus kazanır. Harcama yapmaya devam ettiğiniz sürece Bonus kazanmaya da devam edersiniz.

Kampanyadan Kazanılan Bonus Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanyadan kazandığınız Bonus’lar bahsi geçenkartınıza 31 Mart 2017 tarihinde yüklenecektir.

Kazandığım Bonus’ları Ne Zamana Kadar Harcamam Gerekir?

Bu kampanya ile kazandığınız Bonus’ları 10 Nisan 2017 tarihine kadar kullanmadığınız taktirde Bonus’larınız geri alınacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyadan yararlanmak için Deniz Bank’a ilk defa kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Bu kampanyadan yılda bir defa yararlanabilirsiniz.

Ek kart ile bu kampanyaya katılamazsınız.

Sözünüze Bonus kampanyasından yararlanmak için kart borcunuzun geçmişe dönük bir şekilde her ay düzenli olarak ödenmiş ya da gecikmeye girmemiş olması gerekir.

Taksitli işlemler ile yaptığınız harcamalarda toplam tutara değil aylık taksit harcamasına bakılır.

Ticari kullanım yapan ve Ticari Karta sahip olan kişiler bu kampanyadan yararlanamaz.

Aylık taahhüt yerine getirilmezse, kart borcunuzu düzenli ödemez, gecikmeye sokar ya da kartınız kullanıma kapanırsa, Denizbank tarafından kartınız kapatılır. Kullanmadığınız Bonus’lar geri alınacaktır. Bonus’ların kullanılması halinde ise kalan ay sayısı kadar borç kartınıza geçirilir.

DenizBank kampanya ile ilgili değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.