Kampanya Bulucu

Deniz Bonus ile 190 TL’ye Varan Bonus Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Deniz Bonus ile 190 TL’ye Varan Bonus Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde Deniz Bonus ve Denizbank resmi internet siteleri üzerinden ya da Denizbank Facebook sayfası üzerinden Deniz Bonus kredi kartına başvuruda bulunacak olan ve kredi kartı onaylanan kişilerin 21 Temmuz 2017 tarihine dek 100 TL ve üzeri harcama yapması halinde 40 TL değerinde Bonus elde edecektir. Bununla birlikte 12 aylık taahhüt ile her ay 1.000 TL değerinde harcama sözü veren kişiler 50 TL, 2.000 TL değerinde harcama sözü veren kişiler 100 TL değerinde, 4.000 TL değerinde harcama sözü veren kişiler 150 TL değerinde ve 10.000 TL değerinde harcama sözü veren kişiler 300 TL değerinde ilave Bonus elde edecektir.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya kapsamında 1 Haziran ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Deniz Bonus kredi kartına ilgili kanallar aracılığı ile başvuruda bulunmanız ve daha sonra da Deniz Bonus kredi kartı ile 21 Temmuz 2017 tarihine dek 100 TL ve üzeri harcama yapmanız gerekir. Bununla birlikte verilecek olan harcama sözü de 12 boyunca devam edecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle Deniz Bonus ve Denizbank resmi internet siteleri üzerinden ya da Denizbank Facebook sayfası üzerinden Deniz Bonus kredi kartına başvuruda bulunmaları ve daha sonra belirtilmiş olan tutarda harcama yapmaları gerekir. Bununla birlikte harcama sözü vermeniz halinde de ilave olarak Deniz Bonus kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz.

Kazandığım Bonuslar Kartıma Ne Zaman Yansır?

Kazanılmış olan Bonuslar 31 Temmuz 2017 tarihinde ilgili Deniz Bonus kredi kartına yüklenir.

Kazandığım Bonusları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan Bonusların 9 Ağustos 2017 tarihine dek kullanılmaması halinde kullanılmamış tüm Bonuslar 10 Ağustos 2017 tarihinde kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında Deniz Bonus kredi kartına en fazla bir defa başvurabilirsiniz. Bununla birlikte her bir kredi kartının Sözünüze Bonus kampanyasına taahhüt dönemi dahilnide yalnızca bir defa katılım hakkı bulunur. 12 ay boyunca verilmesi gereken harcama taahhüdü ile karta bir defaya mahsus olmak üzere Bonus yüklenecek olunsa da harcama yapılmaya devam edildiği sürece alışverişlerden Bonus kazanmaya devam edersiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya başvurmak isteyen kişilerin kredi kartı borçlarının geçmişe dönük bir şekilde her ay düzenli olarak ödenmiş olması ya da kredi kartının gecikmeye girmemiş olması gerekir.

Kampanya kapsamında verilecek olan harcama taahhüdü 12 ay boyunca devam edecektir.

Sözünüze Bonus dahilinde verilmiş olan harcama taahhüdü tutarına, taksitli işlemler ile yapılacak olan alışverişlerin ilk yapıldığı andaki toplam harcama tutarı değil yalnızca taksitli tutarlar dahil edilir.

Harcama taahhüdü etmiş olduğunuz günden bir sonraki ilk ekstre dönemi ile başlar. Fakat kampanyaya katılmış olduğunuz tarih ile ekstre kesim tarihi arasında 25 günden daha kısa bir süre olması halinde kampanyanız bir sonraki ay ekstresi ile başlar.

Kampanya kapsamında verilmiş olan harcama sözünün 2 ay üst üste yerine getirilmemiş olması, Sözünüze Bonus kampanyasına katılmış olduğunuz andan itibaren kredi kartına ait borcun düzenli bir şekilde ödenmemesi, kredi kartının gecikmeye uğraması ya da banka tarafından kapatılması ve Denizbank’ın sizlere sunmuş olduğu ve sizler tarafından imzalanmış olan kredi kartı sözleşmesinde yer alan hükümlere aykırı bir davranış sergilemeniz halinde kullanmakta olduğunuz kredi kartı Denizbank tarafından iptal edildikten sonra yenilenmemesi durumlarında Sözünüze Bonus kampanyası sona erecektir. Kampanyanın sona ermesi halinde ise kullanılmamış olan tüm Bonuslar geri alınır. Bonusları kullanılması halinde ise kampanyada geriye kalan ay sayısı kadar borç kartınıza geçer.

Kampanyaya yalnızca asıl kart ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş olup, Emekli Bonus kredi kartları, D Şarj ve Net kart ile yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Aylık olarak verilecek olan harcama taahhüt tutarı kredi kartının sahip olduğu limiti aşamayacak ve en fazla kredi kartlı limiti kadar olabilecektir.

Ticari kartlar ve ticari kullanım yapan kart sahiplerinin bu kampanyadan faydalanması mümkün değildir.

Kredi kartına kullanılacak olan taksitli nakit avans ve nakit avans işlemleri kampanyaya dahil edilmemiştir. Kampanyaya yalnızca alışveriş işlemleri ile fatura ödemeleri dahil edilmiştir. Bu fatura ödemeleri düzenli ödeme talimatı ile otomatik ödeme talimatları şeklindedir.

Aylık taahhüt edilmiş olan harcama tutarından daha az miktarda harcama yapılması halinde bir sonraki ay eksik kalmış olan tutarı tamamlamanız gerekir. Kampanya boyunca vermiş olduğunu  taahhüt sözünü yerine getirmemeniz halinde getirmediğiniz ay miktarı kadar kampanya da uzar.

Aylık taahhüt tutarı, talimatın verilmiş olduğu ilk hesap kesim tarihinden bir sonraki gün başlayarak bir sonraki hesap kesim tarihine kadar geçecek olan dönemi kapsar.

Kredi kartı hesap tarihinin değiştirilmesi halinde kampanya süresi uzayabilecektir.

Her bir müşteri bu kampanyadan yılda en fazla bir defa yararlanabilecektir. 2017 yılı içinde aynı kampanyadan daha önce kredi kartı almış ya da sonradan kredi kartını kapatarak yeni bir Deniz Bonus kredi kartı başvurusunda bulunmuş kişiler kampanyadan faydalanamaz.

Denizbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir kısmını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.