Kampanya Bulucu

DemirDöküm’den 1 Yıllık Lig TV HD Paketi Hediye

DemirDöküm yapmış olduğu kampanya ile yılın golünü atıyor. Size ev sıcaklığında futbol izlemenin keyfini yaşatacak bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile istediğiniz kombiyi aldığınızda 1 yıllık Lig TV Digiturk HD Paketi de size hediye ediliyor. Üstelik istediğiniz kombiyi 9 taksite kadar alabilme imkanınızda var. Bu kampanya yeni kombi alacaklara ya da kombisini yenilemek isteyenlere oldukça iyi bir fırsat sunuyor.

DemirDöküm’ün bu kampanyası, kendi sektöründe lider olan firmanın 60. Yılına özel. Fakat bu kampanya kısıtlı bir zaman için başlatılmış, bu nedenle yararlanmak için bir an önce kombiyi almanız gerekiyor. Kampanyadan yararlanabileceğiniz son tarih 31 Ekim 2014. Kampanya herhangi bir model ile sınırlı tutulmamış. İstediğiniz herhangi bir modeli seçebilme şansınız var. Bunun yanı sıra hangi model olursa olsun hem kampanya kapsamında ki Lig TV paketini alabiliyor hem de kombiyi 9 taksitte ödeyebiliyorsunuz. Bu sayede evinizin sıcaklığında bir yıl boyunca doya doya maç izleyebiliyorsunuz.

Eğer kombi almayı düşünüyorsanız, fakat futbol sever biri değilseniz, bu da düşünülmüş. Bunun yerine geçebilecek herhangi bir dizi ve ya film paketi de alabilirsiniz. Kampanyaya dahil olmak için yapmanız gereken tek şey, kombiyi DemirDöküm yetkili mağazalarından ya da taahhütçü yetkili mağazalardan almak. Daha sonra almış olduğunuz aktivasyon kodu ile Digiturk’u arayarak paketlerden yararlanabilirsiniz.

DemirDöküm 60. Yıl Kampanyası’nın Detayları Şu Şekilde:

Kampanya 05 Eylül- 31 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak olan DemirDöküm kombi alımlarında ve kampanyaya katılan Türk DemirDöküm Fabrikaları A.Ş. perakende satış mağazaları ve taahhütçü yetkili satıcılarında geçerlidir Tüketiciler faturalarının kopyalarını [email protected] adresine e-posta ile veya 0216 516 20 07 numarasına faks ile gönderdikten sonra gerekli kontrolleri takiben tüketicilere Digitürk aktivasyon kodu gönderilecektir. Tüketicilerin bu aktivasyon kodu ile Digitürk müşteri hizmetlerini (0 212 473 73 73) arayarak abone olması gerekmektedir. Kampanya kapsamındaki Digiturk Paketi 12 ay süre ile Giriş Paketi, HD Paketi, seçilecek 2 Keyif Paketi, Film, Dizi veya Taraftar Paketleri’nden (BJK, GS ya da FB Taraftar Paketi) birini kapsamaktadır. Ek olarak satın alınan paketler aylık olarak faturalanır. Kampanya dahilinde 85 TL değerindeki kurulum ücretsizdir, tüketicinin konut içine ücretsiz çanak anten ve kablolama işlemi yapılacaktır.Aktivasyon ücreti 30 TL’dir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.