Dekorazon.com'da 30 TL Worldpuan! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Dekorazon.com’da 30 TL Worldpuan!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Dekorazon.com’da 30 TL Worldpuan!” kampanyası ile birlikte www.dekorazon.com sitesi üzerinden kampanya tarihleri arasında Vakıfbank World Card ile tek seferde yapılacak olan 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL World puan hediye kazanma şansını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Dekorazon.com’da 30 TL Worldpuan!” kampanyası 3 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında www.dekorazon.com sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişlerde geçerlidir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey Dekorazon.com sitesi üzerinden kampanya tarihleri içinde Vakıfbank World Card ile tek seferde 10 TL ve üzeri alışveriş yapmaktır.

Kazandığım World Puanlar Nereye Yüklenecek?

Bu kampanya ile birlikte kazanacağınız World Puanlar kullanıma açık olan bireysel kredi kartınıza yüklenecektir.

Kazandığım World Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenecek?

“Dekorazon.com’da 30 TL Worldpuan!” kampanyası ile birlikte kazandığınız 30 TL değerindeki World Puanınız 9 Mart 2017 tarihine kadar bireysel kredi kartınıza yüklenecektir.

Kazandığım World Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılan World Puanlarınız için belirlenmiş olan son kullanma tarihi 20 Mart 2017’dir. Bu tarihe kadar kazanmış olduğunuz 30 TL World Puanları kullanmadığınız taktirde 21 Mart 2017 tarihinde bu puanlarınız geri döndürülemez bir şekilde bireysel kredi kartınızdan silinecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu World Puan kullanımı ile yapılan ödemelerde, Bankomat kartları ve ticari kartların kullanılması ile yapılan alışverişlerde bu kampanyadan yararlanılamaz.

İadesi yapılan ya da iptal edilen alışverişler bu kampanya kapsamında kabul edilmeyecektir.

Tercih Kart ile bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ayrıca katılım bedeli olarak 4.99 TL ödemesi gerekmektedir.

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında bir kampanya olduğu için bu kampanyadan her bir müşteri sadece tek bir defa yararlanabilir. Bu nedenle de bu kampanyadan kazanılabilecek en yüksek World Puan 30 TL değerinde olacaktır.

Kampanya süresi boyunca şartların sağlanmış olduğu ilk alışverişte kampanyanın sunduğu fırsatlardan yararlanmanız mümkün olacaktır.

Dekorazon ve Vakıfbank tarafından bu kampanya ile ilgili koşulların tamamının ya da bir kısmını değiştirilme ya da bu kampanyanın tamamen durdurulma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.