Defacto'da Bonus'lulara Özel Her 75 TL aAışverişe 10 TL Bonus! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Defacto’da Bonus’lulara Özel Her 75 TL Alışverişe 10 TL Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Defacto’da Bonus’lulara Özel Her 75 TL Alışverişe 10 TL Bonus!” kampanyası ile birlikte Defacto mağazalarından ya da Defacto resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız her 75 TL ve üzeri taksitli ya da tek seçkim alışverişiniz için 10 TL değerinde Defacto Bonus kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Defacto’da Bonus’lulara Özel Her 75 TL Alışverişe 10 TL Bonus!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 25 Ocak 2017 ve 15 Şubat 2017 tarihleri arasında  kampanya koşullarını yerine getirerek alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken şey Bonus üyesi olan Defacto mağazalarından ya da Defacto resmi internet sitesi olan www.defacto.com.tr sitesi üzerinden Garanti Bankası POS’larını kullanarak kampanya tarihleri içinde tek seferde 75 TL ve üzeri taksitli ya da tek çekimli alışveriş yapmaktır.

Bununla birlikte Flexi, Bonus Flexi ya da Bonus Genç kartları ile birlikte bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin bu kampanyaya katılabilmek için “EVET” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak “DEFACTO” yazmaları ve ardından kampanyada kullanılacak olan karta ait olan numaranın son 6 hanesini yazmaları ve 3340 numarasına banka sistemine kayıt edilmiş olan cep telefonu numarası üzerinden kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Kampanyaya Katılım Ücreti Var Mı?

Bu kampanyaya katılabilmek için Flexi, Bonus Flexi ya da Bonus Genç kart sahiplerinin öncelikle 4,99 TL değerinde ücret ödemeleri gerekmektedir. Bununla birlikte yine bu kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için göndermeleri gereken kısa mesaj üzerinden özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi dahil olmak üzere belirli bir ücret ödemeleri gerekir. Bu ücretler kullanılmakta olan GSM operatörüne göre değişiklik gösterir. Bir kısa mesaj ücreti Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL ve Vodafone için 41,5 TL’dir.

Geri dönüş mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanacaktır.

Kazandığım Bonus’lar Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyadan kazanmış olduğunuz Bonus’ları 25 Ocak ve 15 Şubat 2017 tarihleri içinde kullanmanız gerekmektedir.

Kazandığım Bonus’ları Nerede kullanabilirim?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz Bonus’ları www.defacto.com.tr sitesi üzerinden ve Defacto mağazalarında kullanabilmeniz mümkündür. Üstelik bu Bonus’ları ister internet üzerinden ister fiziksel mağazadan yapmış olun istediğiniz Defacto kanalından kullanabilmeniz mümkündür.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahildir?

Bu kampanyadan yararlanmak için Garanti Bonus, Flexi, Money Bonus, Bonus Genç, Bonus Flexi, Paracard ve Bonus ticari kartlarını kullanabilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

Bu kampanyaya diğer ticari kart kullanımları, American Express Card, Bonusnet üye bankalarına ait olan ticari ve bireysel Bonus kartları, Miles & Smiles kredi kartı, sanal kartlar ve kontör kartları dahil edilmemiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya ile ilgili olarak herhangi bir sınır belirlenmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında BEKO ÖKC ve VERA ÖKC POS cihazları kullanılamamaktadır. İlgili modele sahip ÖKC kullanan iş yerlerinde bu kampanyadan yararlanabilmek için Garanti Bankası POS cihazlarnın kullanılması gerekmektedir.

ÖKC POS modeli INGENICO (PAVO), HUGİN ve PROFİLO olan iş yerlerinin Garanti Bankası üye iş yeri olan mağazalarında bu kampanyadan yararlanmanız mümkündür.

Defacto ve Garanti Bankası bu kampanyayı önceden haber vermeye gerek duymadan durdurma ve bu kampanya ile ilgili olan koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.