Kampanya Bulucu

DeFacto İnternet Alışverişlerinde Kapıda Ödeme İmkanı

DeFacto internet kampanyaları ile birlikte son dönemlerin en göz önünde firmalarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Son dönemlerde giyim markalarının internet alışverişlerine teşvik amaçlı olarak yaptıkları kampanyalar ile birlikte e-ticaret mantığı insanların en çok güvendikleri sistemlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. DeFacto markası da bu akıma katılarak insanlara kolaylıklar sunmaya başladı diyebilmekteyiz.

Giyim kampanyaları durdurak bilmeden internet üzerinde insanları memnun etmeye devam ediyor. DeFacto resmi internet sitesi içerisinden yapacağınız 50 ile 500 TL arası alışverişlerde ürünlerinizin ödemesini kapıda yapabilme imkanı sizlere sunuluyor. Üstelik bu kapıda ödeme imkanında kargo ücreti sadece 5,99 TL olarak tarafınıza yansıtılıyor ve tüm ürün alışverişlerinizde bu kampanyadan yararlanabilme şansına da sahip olabiliyorsunuz.

İnternet sistemi üzerinden 50 TL ile 500 TL arası alışveriş yaptığınızda ödeme ekranında “Kapıda Nakit Ödeme” seçeneği otomatik olarak belirecektir. Sonrasında bu seçeneği işaretleyerek siparişleriniz kargo ile kapınıza geldiğinde kontrolünü sağlayıp ödemeyi yapabilme imkanınız oluyor. Bu imkan, şuan için sadece DeFacto müşterilerine sunulan imkanlardan birisi olarak da dikkatleri çekmeyi başarıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. TOMRİS ÖLMEZ dedi ki:

    böyle çok iyi olmuş