Kampanya Bulucu

Defacto’ dan Kadınlar Gününe Özel Yüzde 20 İndirim Kampanyası

Rahatlığı ve şıklığı kendine ilke edinen, Akdeniz modasının öncü markası olan DeFacto, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ ne özel kampanya düzenleyen mağazalardan bir tanesi. DeFacto mağazalarında kadın reyonundaki tüm ürünlerde yüzde 20 indirim kampanyası başladı.

”Akdeniz Rahatlığı” sloganıyla mağazalarında Akdeniz esintisi estiren DeFacto perakende tekstil sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır, Kadın müşterilerinin gönlünü fethedecek bir kampanya da DeFacto başlattı. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel olan bu kampanya bayanlarımızı oldukça mutlu etti. Kadınlar Günü’ ne özel yapılan bu kampanya 7-8 Mart tarihleri arasında devam edecektir.

DeFacto 2003 yılında kurulmuş olup, kurulduğu yıldan bu yana hızla büyümüş ve büyük bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Şıklıktan, rahatlıktan ve kaliteden asla ödün vermeyen DeFacto en büyük başarısını bu ilkelere borçludur.DeFacto çalışmalarını müşteri memnuniyetini ve müşteri isteklerini öncelik alarak devam ettirmektedir.

DeFactonun geniş ürün yelpazesini incelemek için ve alışveriş yapmak için en yakın DeFacto mağazasına uğrayın veya www.defacto.com adresine bir göz atın.

İyi alışverişler dileriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.