Dacia'dan Eylül Ayına Özel Sıfır Faizli Kredi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Dacia’dan Eylül Ayına Özel Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

Dacia’dan Eylül Ayına Özel Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

Eğer Dacia marka bir araç sahibi olmayı istiyorsanız, bunun için en doğru aydasınız. Çünkü şimdi Dacia kampanyaları ile hiç faiz ödemeden, uygun kredi koşulları ile istediğiniz tüm Dacia marka araçları alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu sıfır araç kampanyası ile %0 faiz ile 15 ay vadeli 15.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Eğer bu kredi tutarı ihtiyacınızı karşılamıyorsa 48 ay vadeli 48.000 TL’ye kadar krediyi %1,04 ya da %1,09 faiz oranlarında alabilirsiniz.

Neden 2 Farklı Faiz Oranı Var?

Kampanya kapsamında alacağınız Maxxi Koruma adında ki kredi koruma sigortasını almanız durumunda %1,04 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Eğer bu kredi koruma sigortasını almak istemezseniz, alacağınız kredinin faiz oranları %1,09 olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya herkesin katılımına açıktır. Fakat başvuran herkes kampanyadan yararlanamayabilir. Kampanya gereği yapılan başvurular anlaşmalı finans kuruluşlarına yönlendirilirler. Kampanya konusunda son söz hakkına sahip olan bu kurumlar belirli kriterleri değerlendirerek kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağınıza karar verir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında Dacia Yetkili satıcılara başvurmanız gerekmektedir. Başvurunuzu yapmış olduğunuzda otomatik olarak anlaşmalı finans kurulularına yönlendirilirsiniz. Bu kuruluş aylık gelir, ödeme alışkanlıkları gibi konuları inceleyerek kampanya katılımınıza onay verir ise kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece Eylül ayı için geçerli olacaktır. Bu nedenle 1 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 30 Eylül 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka başvuru yapmış olması gerekmektedir. Kampanya tarihleri dışında bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Bu kampanya sıfır olarak alınacak tüm Dacia modellerinde geçerli olacaktır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve peşin alımda ki indirimlerle aynı anda kullanılamaz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ