Dacia'dan Ekim Ayına Özel Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Dacia’dan Ekim Ayına Özel Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası

Eğer Dacia marka bir araç sahibi olmayı düşünüyorsanız, beklediğiniz fırsatın ayağınıza geldiğini söyleyebiliriz. Çünkü şimdi Dacia kampanyaları ile çok uygun ödeme koşulları sayesinde oldukça kolay araç sahibi olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile kampanya tarihlerin arasında başvuran müşteriler %0 faiz ile araç kredisini de alabilirler. Bu kampanya ile 15 ay vade 15.000 TL, 12 ay vade ile 36.000 TL ya da 36 ay vade ile 12.000 TL krediden faydalanabilirsiniz. Eğer bu vade ve kredi tutarları ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ise 48.000 TL krediyi 48 ay vade ve %0,99 ya da %1,04 faiz oranları ile alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan 18 yaşını doldurmuş olan herkes yararlanabilir. Fakat kampanyadan başvuran herkes yararlanamayabilir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için finans kuruluşların kriterlerini de sağlamanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için kampanya tarihleri arasında Dacia Yetkili satıcılara başvurmanız gerekmektedir. Bu başvuruyu yapınca otomatik olarak anlaşmalı finans kuruluşlarına yönlendirilirsiniz. Finans kuruluşları mali durumunuza göre bir analiz yaparak kampanyadan yararlanıp, yararlanamayacağınıza karar verirler.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece Ekim ayına özel olarak başladı. Bu nedenle 1 Ekim tarihinde başlayan bu araba kampanyası 31 Ekim 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Bu kampanya sıfır olarak alınacak olan tüm Dacia markasına ait araçlarda geçerlidir. Tüm modeller kampanyaya dahildir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için bireysel olarak alım yapmanız gerekir. Kurumsal ve tüzel kişiler kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca bu kampanyayı başka kampanyalar ile birleştiremezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.