Dacia'dan Ağustos Ayına Özel Faizsiz ve 2016 Ödemeli Kampanya | Kampanya Bulucu

Dacia’dan Ağustos Ayına Özel Faizsiz ve 2016 Ödemeli Kampanya

Dacia’dan Ağustos Ayına Özel Faizsiz ve 2016 Ödemeli Kampanya

Bu yaz Dacia marka bir araç sahibi olmayı planladıysanız, henüz bu fırsatı kaçırmadınız. Şimdi Dacia kampanyaları ile bir araç satın aldığınızda hem faizsiz öder, hem de 2016 ödemeye başlayabilirsiniz. Yani artık Dacia araç almamanız için hiçbir sebep kalmadı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu sıfır araç kampanyası ile kampanya tarihleri arasında başvurmuş olduğunuz zaman 15.000 TL’ye kadar ve 15 ay vade ile %0 faiz, yani faizsiz kredi alabilirsiniz. Eğer bu kredi tutarı sizin için yeterli değil ise 48.000 TL’ye kadar ve 48 ay vade ile krediyi %1,03 faiz oranı ile de alabilirsiniz. Hangi kredi türünden yararlanırsanız yararlanın ilk ödemeyi 2016 yılının Ocak ayında yapabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan isteyen herkes yararlanabilir. Kampanya için Dacia Yetkili Satıcılara isteyen herkes başvuru yapabilir. Bu başvurudan sonra anlaşmalı finans kuruluşlarına yönlendirilirsiniz. Finans kuruluşları gelir durumu, aylık ödeme alışkanlıkları gibi durumları göz önüne alarak bir değerlendirme yapar ve kampanyadan yararlanıp, yararlanamayacağınıza karar verir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece Ağustos ayına özel olarak başladı. Bu nedenle 1 ağustos tarihinde başlayan bu avantajlı araç kredisi kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka başvuru yapmalıdır. Tarihler dışında yapılan başvurular bu kampanya kapsamında değerlendirilemeyecektir.

Kampanya ile İlgili Bilmem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Bu kampanya sadece bireysel amaçlar için alınan Perakende satışlarda geçerli olacaktır. Kampanya tüm Dacia modellerinde geçerlidir. Kampanya sadece sıfır kilometre araçlar için geçerli olabilir. İkinci el araçlar kampanya kapsamında değildir. Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için Dacia Yetkili Satıcılara gitmeniz yeterli olacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ