Kampanya Bulucu

Dacia’da 4 Yıl Vade ve Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası

Eğer yeni bir araç sahibi olmak istiyorsanız, Dacia’nın Kasım ayına özel olarak başlattığı kampanyayı kaçırmamanız gerekmektedir. Şimdi Dacia kampanyaları ile hem 4 yıl vade fırsatından, hem de %0 faiz fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler 12.000 TL’ye kadar olan kredi fırsatından 48 ay vade ile, 18.000 TL’ye kadar olan kredilerde 18 ay vade ile ve 48.000 TL’ye kadar olan kredilerde de 12 aya kadar vade imkanından yararlanabilirsiniz. Tüm seçeneklerde de yüzde sıfır faiz imkanından yararlanabilirsiniz.

Bu Koşulları Değiştirebilir Miyiz?

Eğer bu kredi tutarı, bu vade fırsatları ile ihtiyacınızı karşılamıyor ise 48.000 TL’ye kadar olan krediyi de 48 aya kadar olan vadelerle alabilirsiniz. Fakat bu şartlarda faiz oranı %0,99 ya da %1,04 oranında olacaktır. Maxxi kredi koruma sigortası aldığınızda faiz %0,99, sigortayı almadığınızda ise %1,04 olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşını doldurmuş olan herkesin başvurusuna açıktır. Fakat kampanyaya her başvuran, kampanyadan yararlanamayabilir. Anlaşmalı finans kurumu başvuruları değerlendirerek bir takım kriterleri inceleyerek kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağınıza karar verecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi, kampanya kuponu ya da SMS gönderimi gibi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında herhangi bir Dacia Yetkili Satıcılara başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Kampanya için gerekli yönlendirme otomatik olarak yapılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Sadece Kasım ayına özel olarak başlayan bu kampanya 1 Kasım tarihinde başlayacak ve 30 Kasım 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.