Kampanya Bulucu

Dacia Bakım ve Onarımlarında Yüzde 25 İndirim Kampanyası

Dacia kampanyaları, yeni araç alımından ziyade eski araçlarının bakımının yapılması yönünde servis ve bakım kampanyaları başlattı. Bu kampanyalar ile araçlarınızın tüm mekanik onarımlarında ve tüm bakımlarında yüzde 25 indirim imkanı sunuyor.

Bu bakım ve onarım kampanyası 2 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerli olabilecek.Bu tarihe kadar araçlarınızı Dacia yetkili servislere getirip, bakım ve onarımlarını yaptırabilir, bedelini de yüzde 25 indirimli şekilde ödeyebilirsiniz. Bu kampanya sadece 4yaş ve daha üzerinde ki Dacia araçlarında geçerli olacaktır. kampanya Elf motor yağları ve orijinal yedek parça bakımlarında geçerli olabilecek. Kampanya sadece Dacia’nın yetkili servislerinde geçerlidir. Diğer servisler kampanya ile ilgili bir indirim sağlamayacaktır. Dacia, indirimin yanı sıra ödeme konusunda da bir kolaylık sağlamak için bir takım kredi kartı anlaşmaları da yapılmıştır. Paraf kredi kartı ve Maximum kredi kartlarında kartın özelliğinin yanında +6 taksit imkanı sunarken, World kredi kartı için de +5 taksit imkanı sunuyor.

Dacia Bakım ve Onarım Kampanyası

Dacia Bakım ve Onarım kampanyasının detayları şu şekildedir:

9 Mart – 2 Mayıs tarihleri arasında hemen bir Dacia Yetkili Servisine gelin, 4 yaş ve üzeri araçlarınız için Dacia orijinal yedek parçaları ve Elf motor yağları ile yapılan tüm bakım ve mekanik onarımlarda %25 indirim fırsatından yararlanın.
+6 taksit Maximum ve Paraf kredi kartı, +5 taksit Worldcard için geçerlidir. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.