Kampanya Bulucu

D-Smart’tan Ücretsiz 2 Ay Deneme Kampanyası

Tv konusunda kendisine oldukça fazla güvenen D-Smart, arada ki farkı anlayabilmeniz için size 2 ay boyunca, tamamen ücretsiz deneme imkanı tanıyor. Şimdi D-Smart kampanyaları ile 2 ay boyunca tamamen ücretsiz sihirli bir dünyanın kapısını aralayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu TV kampanyaları ile başka bir TV aboneliğiniz var ise, fatura ile birlikte D-Smart’a gelerek 2 ay ücretsiz olarak denemek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Üstelik bunun için ne bir ücret, ne de bir taahhüt verme zorunluluğu vardır. Eğer memnun kalırsanız aboneliğinizi uzatabilir, memnun kalmazsanız hiçbir cezai bedel ödemeden tekrar iptal edebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

D-Smart abonesi ve müşterisi olmayan kişiler bu kampanyadan yararlanabilir. Mevcut müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Eğer başka bir Tv aboneliğiniz var ise faturanız ile birlikte gelerek bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için 0850 266 00 00 nolu çağrı merkezini arayarak, ya da telefonunuzun mesaj bölümüne DENE yazıp, 2850’ye gönderebilirsiniz. Bu adımdan sonra gerekli yönlendirme yapılacaktır. Sizden kimlik fotokopisi ve son 3 aya ait TV aboneliği faturası istenecektir. Bunu mail yolu ile, ya da faks yolu ile iletebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

20 Ağustos 2015 tarihinde başlayan bu ücretsiz deneme kampanyası 20 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu kampanya tarihleri arasında başvuru yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda herhangi bir deneme kampanya uygulanmayacaktır.

Bu kampanya İçin Herhangi Bir Ücret Öder Miyim?

Kampanya kapsamında sadece bir defaya mahsus olmak üzere iç kurulum bedeli alınacaktır. Normalde 40 TL olan bu ücret, size 30 TL olarak yansıyacaktır. İşçilik, çanak, kablo, LNB gibi dış kurulumun tamamı tüketiciye aittir. Eğer istenirse ücret karşılığında bayi tarafından yapılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.