Kampanya Bulucu

D-Smart’tan Televizyon ve İnternet Birlikte Ayda 39 TL

D-Smart şimdi hem televizyon, hem de internet alanında iletişim hizmeti sunarken bunu en uygun fiyat tarifesi ile yapıyor. D-Smart kampanyaları ile şimdi hem internetin tadını, hem de özgür televizyonun tadını çıkarabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile şimdi ayda sadece 39 TL ödeyerek hem D-Smart Aile paketine sahip olabilirsiniz, hem de 8 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 12 GB limiti olan internetin keyfini sürebilirsiniz. 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi sunulan bu kampanyada ilk 6 ay da tüm kanallar hediye.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni üyeliklerde geçerli olacaktır. Mevcut D-Smart aboneleri bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kampanya tarihleri arasında abonelik başvurusu yapmalılardır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için kampanya tarihleri arasında www.dsmart.com.tr adresinden, kampanyanın ilan edildiği sayfada ki formu doldurarak, ya da herhangi bir D-Smart Yetkili noktasına başvurarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için 24 aylık taahhüt verme zorunluluğu vardır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

2 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Ekstra Bir Şey Ödemem Gerekir Mi?

40 TL olan aktivasyon bedeli kampanya kapsamında size hediye edilir. Fakat internet aktivasyonu için 36 TL’lik ödeme her ay faturanıza ek 1,5 TL olarak size yansıtılacaktır. Ayrıca iç kurulum için de bir kereye mahsus 40 TL bedel alınacaktır. Eğer isterseniz bu bedeli 24 ay boyunca ayda 2 TL olarak da ödeyebilme şansınız var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.