Kampanya Bulucu

D Smart’tan Sınırsız İnternet ve D Smart Blu Ayda Sadece 49 TL

Avantajlı D Smart Kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Bu kampanya ile ADSL ya da  Fiber İnternet sınırsız paketlerinden birini almış olduğunuzda, her yerde kullanabileceğiniz D Smart Blu ile birlikte ayda sadece 49 TL.

Kampanya ile ilgili fiyatlar alacağınız internet tarifesine göre değişiklik gösterecek. İnternet hızı ve Adil kullanım kotasına göre farklı ücretlendirmeleri kampanyaların detaylarında görebilirsiniz. D Smart bu kampanya ile D- Smart’ınızı yanınızda taşıyabilir bir hale getirmeyi amaçlıyor. Kampanyaya katılım için 24 aylık bir taahhütname imzalamanız gerekiyor. Bu sayede 24 ay için sabit fiyat garantisi ile bu kampanyadan faydalanabileceksiniz. Ayrıca şuan kullanmış olduğunuz aboneliklere bir taahhüdünüz var ise, bu ücretin 120 TL’ye kadar olan kısmını D Smart karşılıyor. 120 TL’yi 24 ay boyunca faturanızdan 5 TL olarak düşecek. Kampanya için son katılım tarihi ise 31 Mart 2015 olarak belirlenmiştir.

D-Smart + İnternet

D Smart İnternet Kampanyasının detayları şu şekildedir:

ADSL Fiyat
8 Mbps’e kadar limitsiz (50 GB AKN) 49
16 Mbps’e kadar limitsiz (50 GB AKN) 54
FİBER Fiyat
20 Mbps’e kadar limitsiz fiber (35 GB AKN) 54
20 Mbps’e kadar limitsiz fiber (75 GB AKN) 57
10 Mbps’e kadar limitsiz fiber (50 GB) 49
25 Mbps’e kadar limitsiz fiber (75 GB) 57
• Avantajlı D-Smart Limitsiz İnternet tarifeleri.
• 24 ay boyunca Blu servisi ile heryerde D-Smart Keyfi!
• 24 ay boyunca sabit fiyat.
• En yaygın fiber ağı üzerinden fiber hızlar.
• Taahhütüm var diyenlere. Diğer İnternet Servis Sağlayıcılardan internetini iptal ederek gelen ve limitsiz İnternet tariflerine başvuran, yeni abonelerin diğer operatöre ödeyecekleri taahhüt bozma bedelinin en fazla 120 TL’ ye(24 ay*5TL indirim olacak şekilde) kadarı indirim olarak karşılanıyor.

*“Taahhüt iptal bedeli bizden” uygulamamız kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, limitsiz tarifelere geçişlerde geçerli olmak üzere ödemiş olduğunuz taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, 24 ay boyunca faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir.
Bu kampanya 24 ay taahhütlü olup 20 Ocak-31 Mart 2015 tarihine kadar yeni D-Smart bireysel abonelik başvurularında geçerlidir. 36TL D-Smart İnternet aktivasyon bedeli aylık 1,5 TL olarak, 24 ay boyunca faturaya yansıtılır. Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. D-Smart kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya modemli olarak sunulmaktadır ve kablolu modem için 2 TL, kablosuz modem için 4 TL kullanım bedeli faturaya yansıtılır. Eve kadar Fiber alt yapısında Fiber modemler ücretsizdir. Bu kampanya kapsamında sunulan fiber tarifeleri, bulunulan lokasyonda fiber alt yapısının olması durumunda sunulacaktır. Modem mülkiyeti D-Smart’a aittir, tüketicinin kullanımına tahsis edilir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; 7 (yedi) gün içerisinde iade etmek, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (eve kadar yalın fiber aboneleri ve Turkcell Superonline alt yapısından fiber kullanan aboneler iade etmedikleri fiber modem için 250 TL ) ödemekle yükümlüdür. ADSL ve binaya kadar fiber hizmetlerinden yararlanan Aboneler, taahhüt süresi içerisinde herhangi bir nedenle iptal talep ettiği takdirde iptal tarihine kadar faturalanmış modem kullanım bedelleri düşülmek suretiyle Kablolu Modem için 60 TL , Kablosuz Modem için 150 TL ödemekle mükelleftir. 150 TL Turkcell Superonline kurulum ücreti kampanya kapsamında hediyedir. Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen indirimler aboneye faturalandırılacaktır. Kampanya kapsamında belirtilen İnternet hızları garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek hız sağlanmaktadır. İnternet tarifelerinde aylık AKN (adil kullanım noktası) uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, bulunulan ayda ilgili tarife için AKN’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. Bu kampanya kapsamında sunulan fiber tarifleri bulunulan lokasyonda fiber alt yapısının olması durumunda sunulacaktır. 25 Mbps’e kadar ve 10 Mbps’e kadar Sınırsız fiber internet tarifeleri Turkcell Superonline altyapısı olan 12 ilde ve sadece Turkcell Superonline Fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulabilmektedir. 150 TL Turkcell Superonline kurulum ücreti kampanya kapsamında hediydir. Yalın İnternet istenmesi durumunda, 15 TL Yalın Erişim Ücreti faturaya eklenecektir.
Tarafınıza yansıtılacak taahhüt bozma bedelenin 120 TL’ye kadar olan tutarı tarafımızdan size ödenmektedir. Ödemeler aylık eşit taksitler halinde D-Smart faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir.
Türk Telekom alt yapısı 81 il merkezinde ve pek çok ilçe de mevcuttur. Bulunduğunuz adreste alt yapı olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız 0850 266 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizden öğrenebilirsiniz. Turkcell Superonline alt yapısı : Fiber İnternet hizmeti aşağıda yer alan 12 ilde, Turkcell Superonline fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulmaktadır. Eğer belirtilen illerde ikamet ediyorsanız, binanızda fiber hizmetinin olup olmadığını öğrenmek için 0850 266 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizden öğrenebilirsiniz. 1. İstanbul 2. Ankara 3. İzmir 4. Kocaeli 5. Bursa 6. Antalya 7. Adana 8. Gaziantep 9. Mersin 10. Samsun 11. Trabzon 12. Kayseri
Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
25 Mbps’e kadar sınırsız fiber İnternet download/indirme AKN’si 75 GB, upload/yükleme AKN’si 50 GB’tır. Upload/yükleme hızı 5 Mbps’tir. 10 Mbps’e kadar sınırsız fiber İnternet download/indirme AKN’si 50 GB, upload/yükleme AKN’si 50 GB’tır. Upload/yükleme hızı 5 Mbps’tir Ay içinde belirtilen AKN sınırları aşıldığında her iki tarife için download/indirme hızı 3 Mbps, upload/yükleme hızı 1 Mbps ile sınırlandırılacaktır.
Üst paketlere geçiş yapılabilir, alt paketlere geçiş yapılamaz.
Turkcell Superonline alt yapısı olan adreslerde ek bir ücret ödemeden ve telefon hattı kullanmadan abone olabilirsiniz. Diğer alt yapılardan kullanılan internet hizmetlerinde Yalın İnternet erişim ücreti 15 TL’dir.
24 aylık kampanya süresi sona erdiğinde, yürürlükte olan tarife fiyatlarımız üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Kampanyalar modemli sunulmaktadır ve modem mülkiyeti D-Smart’a aittir, abonenin kullanımına verilir. Eve Kadar Fiber hizmetinde modemler ücretsizdir. Binaya Kadar Fiber hizmetinde Kablolu modem için 2 TL, kablosuz modem için 4 TL faturaya yansıtılır. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmek, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (eve kadar yalın fiber aboneleri ve Turkcell Superonline alt yapısından fiber kullanan aboneler iade etmedikleri fiber modem için 250 TL ) ödemekle yükümlüdür. Binaya kadar fiber hizmetlerinden yararlanan Aboneler, taahhüt süresi içerisinde herhangi bir nedenle iptal talep ettiği takdirde iptal tarihine kadar faturalanmış modem kullanım bedelleri düşülmek suretiyle Kablolu Modem için 60 TL , Kablosuz Modem için 150 TL donanım bedelini ödemekle mükelleftir.
Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere %0,948 oranında D-Smart İnternet faturasına yansıtılır. Ayrıca belirtilen tüm ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
Taahhüt süresi içerisinde Aboneliğin iptali halinde, kampanya kapsamında sağlanan indirim, hediye ve avantajların toplam tutarının, taahhüt iptal edilmemiş olsaydı taahhüt süresi sonuna kadar tahakkuk edilecek toplam tutar ile karşılaştırılması sonucu abone lehine olan tutar tahsil edilecektir.
D-Smart BLU; her an, her yerden televizyon keyfi yaşamınızı sağlayan yenilikçi bir D-Smart hizmetidir. D-Smart BLU ile TV ekranına bağlı kalmadan, internet bağlantısı ile bilgisayardan, laptop’tan, iPad’den, iPhone, Android ve Windows 8 cihazlar üzerinden canlı TV yayınına, film, dizi, spor, yaşam ve erotik gibi güncel içeriklere ulaşılabilir.
D-Smart BLU’ya bilgisayarınız ya da laptopunuzdan www.dsmartblu.com.tr adresine bağlanarak izleyebilir ya da İPad’iniz, iPhone’nunuz, Windows8 ya da Android cihazınızdan D-Smart BLU uygulamasını yükleyerek, internet bağlantısı mevcut olan her yerden erişebilirsiniz
D-Smart BLU internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için internet bağlantısı gerçekleştirdiğiniz sürece internet paketinizin kotası etkilenecektir.
Önemli: D-Smart BLU aboneliğiniz dahilinde izleyeceğiniz kanallar ve içeriklerin tamamı sahip olduğunuz internet paketinizin kotasını kullanmaktadır. Beklenmedik bir fatura sürprizi ile karşılaşılmaması adına D-Smart BLU abonelerimizin internet paketlerinin limitsiz olması önerilmektedir.
D-Smart BLU’ya mobil internet üzerinden bağlandığınızda, izleyeceğiniz yayınlar, akış büyüklüklerine ve kullanıcıların bağlantı hızlarına göre farklı kota tüketim değerlerine sahiptir.
Önemli: D-smart’a bilgisayarınız iPad’inizden, iPhone’nunuzdan , Windows8 yada Android cihazınızdan Wi-Fi noktalarından erişmediğiniz, mobil internet ile eriştiğiniz durumlarda; beklenmedik bir fatura sürprizi ile karşılaşılmaması adına D-Smart BLU abonelerimizin GSM operatörlerinden mobil internet paketi almaları önemle tavsiye edilmektedir.
D-Smart BLU servisi mobil olarak laptop, iPad, iPhone, Windows8 ya da Android cihazları üzerinden kullanabilir. (D-Smart BLU IOS uygulamasını yüklemek için cihazınızın en az 4.0 ve üzeri IOS versiyonu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.