Kampanya Bulucu

D-Smart’tan Limitsiz İnternet ve Aile Paketi 69 TL

Bir evin vazgeçilmez özelliklerinden bir tanesi artık interneti ve TV’si olmuş durumda. Şimdi bu iki iletişim aracını en kaliteli şekilde, ikisini tek faturada ve indirimli olarak alabilirsiniz. Bunun için D-smart kampanyalarından yararlanarak başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ve TV kampanyası ile belirlenen kampanya tarihleri içerisinde başvuru yapan müşteriler limitsiz interneti ve D-smart Aile paketini almış olduğunuzda ayda sadece 69 TL ödersiniz. Üstelik kampanya kapsamında 24 aylık sabit fiyat garantisi de verilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut D-Smart müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca bu kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerlidir. Kurumsal müşteriler de bu kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için başvurduğunuz yerde Turkcell Superonline’ın fiber altyapısının bulunması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, kampanya kodu kullanmanıza vs. gerek yoktur. Belirlenen kampanya tarihleri arasında herhangi bir D-Smart başvuru noktasına başvuru yapmanız kampanyadan faydalanmak için yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 30 Haziran 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvurularını yapmalıdır. Bu tarihler arasında başvuru yapmayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar. Ayrıca kampanyadan faydalanabilmek için bulunmuş olduğunuz bölgede fiber altyapının bulunması gerekir.

Kampanya Kapsamında Verilen Paketlerin Özelliği Nedir?

Kampanya kapsamında verilen fiyat en düşük fiyattır ve 8 Mbps’e kadar hızlı ve 50 GB adil kullanım kotası olan limitsiz internet için geçerlidir. Ayrıca sadece Aile paketi dahildir. Bu paketleri ve özelliklerini yükselttikçe fiyat da aynı oranda yükselecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.