Kampanya Bulucu

D-Smart’tan Kumanda ve Kablo Kalabalığına Son Verecek D-Fix Kampanyası

Televizyon tutkunu olan müşterilerin oldukça fazla ilgi gösterdiği D-Smart, televizyonu bambaşka bir boyuta taşıdı. Şimdi yeni bir kampanya ile D-Fix uygulaması sayesinde hem fazla kumanda derdinden, hem de ortalıkta gezen fazla kablo derdinden kurtulabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu D-Smart kampanyaları ile D-Smart’ın zengin ve HD dünyasına modülün içerisine yerleştirilecek küçük bir kart girmenizi sağlayacak. Bu kart sayesinde uydu alıcısı, kablo ve fazladan kumanda derdinden kurtulabilirsiniz. Tek kumanda ile kullanabileceğiniz televizyonunuzun kurulumu da artık çok kolay olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

D-Smart D-Fix, normal D-Smart aboneliklerinden daha farklı şekilde işleyecek paket ve şartlara bağlıdır. 12 aylık ya da 24 aylık taahhüt veren yeni ya da mevcut D-Smart aboneleri bu kampanyadan yararlanarak D-Fix paketlerinden birini alabilir. Her paket için farklı ücretlendirme tarifesi bulunacaktır. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmeniz için televizyonunuzda modül girişini destekleyen teknik donanım bulunmalıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için taahhüt vermeniz gerekeceği için başvuruyu bireysel olarak D-Smart bayilerine ya da ofislerine kimliğiniz ile birlikte başvurmanız gerekmektedir. Vereceğiniz 12 ya da 24 aylık taahhütte de yararlanacağınız paket fiyatları değişecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvurularını tamamlamalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurularda kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Ne Kadar Öderim?

Kampanya kapsamında vereceğiniz taahhüdün ayı, alacağınız paketlere göre bir takım değişiklikler olacaktır. Bu ücretlerin tüm detaylarına www.dsmart.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Kampanya kapsamında mutlaka iç kurulum bedeli de alınacaktır. Bu bedeli isterseniz 24 ay boyunca 2 TL taksit ile, ya da peşin 40 TL olarak ödeyebilme şansınız bulunur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.