D-Smart'tan Hızlı internet ve D-Smart Blu Kampanyası | Kampanya Bulucu

D-Smart’tan Hızlı internet ve D-Smart Blu Kampanyası

D-Smart’tan Hızlı internet ve D-Smart Blu Kampanyası

İnternet altyapısını büyük internet firmalarından sağlamasına rağmen D-Smart birçok avantajlı internet kampanyası düzenlemeye devam ediyor. Şimdi D-Smart kampanyaları ile hem hızlı internetinizi, hem de D-Smart Blu’yu uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu internet kampanyaları ile ayda sadece 59 TL vererek 16 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 50 GB adil kullanım kotası olan limitsiz interneti ve aynı zamdan cepten, tabletten ve ya bilgisayardan izleyebileceğiniz D-Smart Blu’yu kullanabilirsiniz. Üstelik 12 ay boyunca sabit fiyatta kalma garantisi ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni D-Smart abonelerinin katılımına açıktır. Mevcut D-Smart aboneleri bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanyadan yararlanmak için 12 aylık taahhüt verilmesi gerekmektedir. Taahhüt verilmemesi durumunda kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanyanın geçerli olabilmesi için bulunmuş olduğunuz yerde fiber altyapının da bulunması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için kampanya tarihleri arasında D-Smart Satış Noktalarına başvurarak ya da www.dsmart.com.tr adresinde kampanyanın duyurulduğu sayfada ki formu doldurup “gönder” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Daha sonra size geri dönüş yapılarak gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 30 Eylül 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuru yapmış ve 12 aylık taahhüdü vermiş olmaları gerekmektedir. Kampanya tarihinden sonra yapılan başvurularda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya için verilen 12 aylık süre boyunca aboneliğinizi iptal eder ya da daha alt bir pakete geçiş yaparsanız taahhüt bozulmuş olur. Bu durumda da o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz tüm indirim ve ücretsiz hizmetler son faturanıza yansıtılır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ