Kampanya Bulucu

D-Smart’tan Avantajlı Aile Plus Paketi

Artık TV’ler çoktan eski niteliğini aşmış durumda. Siz de yeni nesil TV kullanmak istiyorsanız D-Smart gibi uydu firmalarından kampanya ile çok uygun TV seçenekleri elde edebilirsiniz. Şimdi D-Smart kampanyaları ile ayda sadece 33 TL’ye Aile Plus Paketini alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu TV kampanyaları ile içerisinde yüzlerce kanal olan belgeseller, dünyaca ünlü spor kanalları, ulusal kanallar ve yemek kanalları olan Aile Plus Paketini ayda sadece 33 TL’ye alabilirsiniz. Üstelik bu kampanya ile yeni çıkan Belgeselsever paketi 3 ay boyunca hediye edilecek. Üstelik bu kampanya tüm müşterilerin de katılımına açıktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut müşterilerin katılımına açıktır. Bireysel olması şartı ile isteyen tüm D-Smart müşterileri bu kampanyadan faydalanabilir. Bireysel olmayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar. Ayrıca kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 24 aylık taahhüt vermelidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için kampanya tarihleri arasında herhangi bir D-smart bayisine başvuru yapmanız gerekir. Yapacağınız başvuru sırasında sizden 24 aylık taahhüt alınacaktır. Bu sayede kampanya kapsamında almış olduğunuz paketi 24 aylık sabit fiyat garantisi de almış olursunuz.

Bu Kampanya Ne Kadar Süre Geçerlidir?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Mart 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka başvuruyu yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacağı için standart fiyattan değerlendirilecektir.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz 24 aylık taahhüdü bozarsanız şimdiye kadar kullanmış olduğunuz her ayın uygulanan indirim son faturanıza yansıtılır. İlk 3 ay size hediye edilen Belgeselsever paketi de yine son faturaya yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.