Kampanya Bulucu

D-Smart’tan Arkadaş Canlısı Kampanya: Arkadaşını Getir İndirim Kazan

D-Smart kampanyaları arkadaş canlısı bir kampanyayı daha arasına kattı. Şimdi arkadaşını, komşusunu, akrabasını getirenler D-Smart’tan faturada indirim kazanıyor. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ise 24 aylık taahhüt şartı aranıyor.

Kampanya yılsonuna kadar, yani 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar birini getiren mevcut D-Smart aboneleri kampanyadan faydalanabilecek. Kampanyanın geçerliliği için ise, yeni gelen kişinin 24 aylı taahhütname imzalaması gerekiyor. Yapılacak olan indirim ise, gelecek kişinin fatura tutarı ile, sizin fatura tutarınızın ölçeğine göre değişiklik gösteriyor. Eğer gelen arkadaşınızın fatura bedeli ile sizin ki eşit ise, ya da onun ki sizinkinden yüksek ise aylık fatura bedeliniz kadar, eğer gelen arkadaşınızın ki daha düşük ise, arkadaşınızınki kadar indirim kazanıyorsunuz. Kampanyadan yararlanabilmeniz için, D-Smart’a ait ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekmektedir. Ayrıca yeni gelen abonenin de en azından ilk faturasını ödemiş olma şartı aranır.

D-Smart Arkadaşını Getir Kampanyası

D-Smart Arkadaş Canlısı kampanyasının detayları şu şekildedir:

24 aylık taahhüt süresinden evvel aboneliğin iptali halinde verilen avantajlar ile 40 TL aktivasyon bedeli faturalanacaktır. Mülkiyeti muhafaza kaydıyla teslim edilen uydu alıcısının iade edilmesi gerekmektedir, iade edilmemesi halinde SD Cihaz için 150 TL, CAM için 150 TL, HD Cihaz için 300 TL, HD+ Cihaz için 450 TL cihaz bedeli faturalanacaktir. D-Smart kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya başka kampanya ile birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Uydu alıcısı süresiz olarak D-Smart’a ait olup, taahhüt süresi boyunca tüketicinin kullanımına verilir.
Kampanya, aylık ödeme yapan mevcut D-Smart müşterilerine yönelik olarak tasarlanmıştır.
Müşterinin D-Smart’ı önerdiği ve satın alma işlemi tamamlanan her müşteri için aşağıdaki kurallar çerçevesinde fatura indirimi yapılacaktır.
İlgili indirimlerin mevcut aboneye (öneren) uygulanabilmesi için
• Yeni abonenin ilk faturasını ödemiş olması,
• Mevcut abonenin tüm borçlarının ödenmiş olması,
• Eğer mevcut aboneye henüz fatura kesilmemişse, ilk faturanın kesilmesi ve abone tarafından ödenmiş olması gerekmektedir.
• Her abone bir kez indirim kazanabilir
İç ve dış kurulum ücretleri taksitleri, gecikme bedeli, gecikme bildirim ücreti, açma-kapama bedeli gibi ücretler hesaba dahil edilmez.
• Önerdiğiniz arkadaşınızın aktive ettirdiği pakete dair aylık fatura bedeli, sizin fatura bedelinize eşit ise aylık faturanız kadar,
• Eğer arkadaşınızın aylık fatura bedeli, sizin aylık fatura bedelinizden yüksek ise o aya ait fatura bedeliniz kadar ,
• Eğer arkadaşınızın aylık fatura bedeli, sizin aylık fatura bedelinizden düşük ise arkadaşınıza ait aylık fatura bedeli kadar indirim faturanıza yansıtılacaktır.
Evet. Kampanya kapsamında 24 ay üyelik taahhütü alınmaktadır.
Kampanya son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.