Kampanya Bulucu

D-Smart’ta Eski Uydu Alıcısını Getiren Herkese 240 TL İndirim Fırsatı

D-Smart’a geçmek isteyenlerin, kendisine uygun D-Smart kampanyaları beklediği düşünülürse, bu kampanya size oldukça iyi bir imkan sunacaktır. Bu uydu alıcısı kampanyaları ile, eski uydu alıcınızı D-Smart’a getirmiş olduğunuzda 240 TL’lik bir indirimden faydalanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında yapılacak olan indirim 24 ay boyunca, her ay 10 TL indirim üzerinden faturanıza yansıyacaktır. Bu sayede D Smart HD dünyasına indirimli ve avantajlı bir kampanyadan girebilirsiniz. Bu kampanya ile Sinema-Dizi paketine 29 TL, Sinema-Dizi-Spor Paketine 39 TL ve Mega Pakete 49 TL ile abone olabilirsiniz. Bu kampanya sadece online olarak yararlanılabilecek bir kampanyadır. Resmi web sitesinde ki formu doldurarak kampanyadan yararlanmak isteğinizi bildirebilirsiniz. Online olmayıp da bayilerden başvuru yapılmış olduğunda yararlanabileceğiniz indirim bedeli sadece 120 TL olacaktır. Bu da 24 ayda her ay 5 TL olarak faturanıza yansıyacaktır. Kurulum bedeli de istenilirse peşin 40 TL olarak, istenilirse her ay 2 TL olarak ödenebilir.

D Smart Eski Uydu Alıcısı kampanyası

D-Smart Eski uydu Alıcısını Getir kampanyasının Detayları Şu şekildedir:

Bu kampanya 28 Şubat 2015 tarihine kadar geçerlidir. Eski uydu alıcısını getirerek HD veya HD+ Sinema – Dizi, Sinema – Dizi – Spor veya Mega paketi 24 ay taahhütlü olarak alan tüketicilere 24 ay boyunca ayda 10 TL indirim uygulanacaktır. 5 kat görüntü kalitesi yüksek çözünürlüğe sahip (HD) kanal ve programlar bakımından geçerli olup istenilen görüntü kalitesi için kullanılan tüm ekipmanın HD uyumlu olması gereklidir. Uydu alıcısı ve smartkartın mülkiyeti D-Smart’a aittir. Iç kurulum ücreti olan 40 TL tüketicinin talebi doğrultusunda ilk faturasına tek seferde yahut 24 ay boyunca ayda 2 TL olarak faturasına yansıtılacak ve tüketiciden tahsil edilecektir. Peşin ödemeli modelde iç kurulum bedeli tüketiciden ayrıca tahsil edilecektir. Dıs kurulum; çanak, LNB, kablolama gibi ürün ve hizmetleri kapsamakta olup, eğer dış kurulum gerekli ise dış kurulum bedeli tüketiciye aittir. Aboneliğin 24 aylık süre dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hizmet için verilen indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır. Aboneliğin iptali veya sona ermesi halinde teslim edilen eski uydu alıcısı iade edilmez. D-Smart kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya stoklarla sınırlı olup başka kampanya ile birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
Kampanya sadece websitesine özeldir. Kampanyadan online olarak yararlanmak için iletişim formunu doldurunuz. Kampanya kapsamında avantajlı aydan aya ödeme seçeneği sunulmaktadır. Eski uydu alıcısını getirerek HD/HD+ Sinema – Dizi, Sinema – Dizi – Spor veya Mega paketi 24 ay taahhütlü olarak alan abonelere, 24 ay boyunca ayda 10 TL indirim uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanmak için mevcut uydu alıcısının D-Smart bayilerine teslim edilmesi gerekmektedir. Kampanyaya diğer satış kanallarından katılınması durumunda; HD/HD+ Sinema – Dizi, Sinema – Dizi – Spor veya Mega paketlerinde 24 ay boyunca ayda 5 TL indirim uygulanacaktır.
Kampanya kapsamında; tüm ürünlerde; iç kurulum bedeli peşin ya da taksitle ödenebilir.
– Ayda 2 TL’den 24 ay faturaya yansıtılarak,
– Tek seferde 40 TL olarak ilk faturaya yansıtılarak,
Kampanya kapsamındaki aylık ödemeli avantajlı fiyatlardan yararlanabilmek için 24 ay üyelik taahhütü alınmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.