D-Smart'a Gelen Müşterilerin ilk Ay Faturası Hediye | Kampanya Bulucu

D-Smart’a Gelen Müşterilerin ilk Ay Faturası Hediye

D-Smart’a Gelen Müşterilerin ilk Ay Faturası Hediye

Televizyon algısını tamamen değiştiren D-Smart yapmış olduğu kampanyalarla da bunu cazip hale getirmeye çalışıyor. Şimdi D-Smart kampanyaları ile abone olduğunuz ilk ayın faturası size hediye edilecek. Üstelik ilk 3 ay boyunca Sinema Paketi de hediye edilecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Tv kampanyası ile kampanya tarihleri arasında D-Smart üyesi olan müşteriler 25 aylık bir taahhüt vermiş olduklarında D-Smart ilk faturayı hediye olarak sunuyor. ilk ay fatura ödememenin yanında ilk 3 ay boyunca tüm Sinema kanalları da hediye olarak size sunuluyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yaralanabilir?

Bu kampanya sadece yeni D-Smart’a üye olacak olan müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut D-Smart müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyadan yararlanmak için hangi kanaldan başvurduğunuzun da bir önemi yok. Önemli olan 25 aylık taahhüt verecek olmanız.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi, kampanya kodu kullanımı gibi şeylere gerek yok. Kampanya tarihleri arasında www.dsmart.com.tr internet sitesinden ya da D-Smart Başvuru noktalarından başvurarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için son başvuru tarihi 31 Aralık 2015. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihe kadar mutlaka başvurmuş olmaları gerekiyor. Kampanya tarihinden sonra yapılacak olan başvurular bu kampanya kapsamına alınmayacaktır.

İlk Faturada Ne Ödeyeceğim?

Kayıt olduğunuz ay ve onu takip eden ayın bedeli, verilecek olan kutu, içerik ve diğer masrafların hepsi %100 indirimli olacaktır. Yani ilk faturaya herhangi bir bedel yansımayacaktır. Size yansıtılacak olan damga vergisi ve kurulum bedeli size gelecek olan ilk faturaya yansıtılacaktır. Yani ikinci ayın faturasına yansıtılacaktır ve ilk 3 ay sinema paketi hediye edilecektir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ