Kampanya Bulucu

D-Smart’a Geçen Müşterilere 120 TL Cayma Bedeli Hediye

Müşterilerin taahhütlü olarak kullanmış olduğu iletişim hizmetlerinden vazgeçmesi decazi bedel yüzünden oldukça zor oluyor. D Smart bunun önüne geçmek için yeni bir kampanya başlattı. Bu D Smart kampanyaları ile cezai bedeliniz 120 TL’ye kadar karşılanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında başvuran ve D Smart dışında başka bir TV hizmeti alan müşterilerin cezai bedeli 120 TL’ye kadar karşılanıyor. Bu karşılama D Smart için vermiş olduğunuz taahhüt süresi içerisinde eşit taksitler halinde faturanıza indirim olarak yansıtılır. Yani 12 ay için ayda 10 TL’lik, 24 ay için de ayda 5 TL’lik indirimler halinde faturaya yansıtılır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece yeni D Smart aboneleri yararlanabilir. Mevcut abonelerin bu kampanyadan yararlanabilme şansı yoktur. Kampanyadan yararlanabilmek için D Smart dışında farklı bir TV hizmetine abone olmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler 60 gün içerisinde eski TV aboneliğinin son faturasını D Smart’a göndererek bu kampanyadan faydalanabilirler. Faturayı 0212 478 0 555 numaraya fax olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Belirtilen süre içerisinde faturayı iletmeyen müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Yani kampanyaya katılmak isteyen müşteriler yılsonuna kadar mutlaka başvuru yapmalıdır ve başvuru tarihinden sonra ki 60 gün içerisinde diğer aboneliği için son faturasını göndermelidir.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Bu kampanyanın geçerli olabilmesi için belirtilen tarih aralığında yapılmalı. Bu kampanyayı “Eski Uydu Alıcısını Getirin, D-Smart HD’ye Geçin”  kampanyası dışında ki diğer bütün kampanyalar ile birleştirebilirsiniz. Bu kampanya için yine taahhüt verilmesi zorunludur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.