Kampanya Bulucu

D Smart İle HD Keyfini İndirimli Yaşayın

D Smart, yapmış olduğu kampanya ile 5 kat daha fazla net görüntü sunan 67 HD kanal ile birlikte toplam 500 kanalı indirimli olarak size sunuyor. Normal bedeli 340 TL olan uydu alıcısını alırken eski uydu alıcısını 240 TL’den sayıyoruz. Yani uydu alıcısını 240 TL indirimle alabilirsiniz. Üstelik indirim sadece bu kadar değil, satın alacağınız kanal paketlerinde de oldukça iyi bir indirim imkanı sunuyor. Sinema paketi, Spor paketi, Mega paket ve süper paketlerin hepsinde 10 TL indirim sunuyor size. Tabi ki bu indirimi sadece 24 aylık bir taahhüt vermiş olduğunuzda alıyorsunuz. Bu paketlerin hepsinin HD olduğunun altını ayrı olarak çizelim.

Kampanyanın size sağlamış olduğu avantaj aslında bu kadar değil. Eğer 24 ay taahhüt verdiğiniz bu bedeli peşin ödemeli olarak ödemeyi tercih etmiş olduğunuz zaman 3 hediyeden de birini seçme şansınız oluyor. Bu üç hediye şunlar; 24 ay boyunca tüm sinema kanallarının açık ve ücretsiz olması, 24 ay boyunca blu sinema paketinin açık ve ücretsiz olması, 24 ay boyunca Xtra paketinin ücretsiz olması. Kampanyaya katılırken bunlardan birini seçerek bu fırsattan da yararlanabilirsiniz.

D smart ile yeni 500 kanal

Kampanya kapsamında ki tüm ürünlerde 40 TL kurulum ücreti de alınacaktır. Bunu ister peşin, ister 24 aylık taksit şeklinde faturaya ek ödeyebilirsiniz. D Smart HD Keyfinde İndirim Kampanyası için son katılım tarihi 31 Ekim’dir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.