Kampanya Bulucu

D-Smart Güvenli Hayat Paketi ile Eviniz de Sağlığınız da Sigortalı

D-Smart kampanyaları, şimdi çok daha etkili bir avantaj sunuyor. Şimdi www.dsmart.com.tr adresinden D-Smart aboneliği yaparsanız 12 ay boyunca hem eviniz için konut sigortası, hem de tüm aileniz için sağlık paketi hediye.

Kampanya kapsamında ki mobil Sağlık paketi Acıbadem kampanyalarının özel bir hizmeti olarak sunuluyor. Sigorta ve paketlerin geçerliliği 1 yıldır. Bu zaman içerisinde 7/24 ambulans hizmeti, görüş alabileceğiniz destek hattını kapsayacaktır. Konut sigortası ise yine 1 yıl boyunca hırsızlık, duman, su kaçağı, yangın, taşıt çarpması, sel ve fırtınadan kaynaklanacak hasarlarda konutunuzu 4.000 TL’ye kadar teminat altına alıyor. Bu Güvenli Hayat Paketi, hem D-Smart hem de D-Smart İnternet hizmetini aynı anda alan ve bunların aboneliğini de internet üzerinden başvurarak alan aboneler için geçerli olacak. 14 gün içerisinde hiçbir cezai bedel ödemeden kampanyadan çıkma hakkınız da bulunuyor.

D-Smart Güvenli Hayat Paketi

D-Smart Güvenli Hayat Paketi kampanyasının detayları şu şekildedir:

D-Smart, Acıbadem Mobil Sağlık A.Ş. işbirliğiyle sunulan;
“Güvenli Hayat Paketi” ile D-Smart aboneleri ‘Mobil Sağlık Paketine’ ve ‘İlk Ateş Eşya Sigortasına” sahip olacak.
D-Smart abonesi ve aynı hanede yaşan 3 aile ferdi tam 1 yıl boyunca medikal koçluk hizmeti ile medikal çağrı merkezi doktorlarından 7/24 görüş destek alabilecek, acil ambulans servisinden yararlanabilecek.Hizmet kapsamında Acıbadem Mobil Sağlık tarafından hediye edilen ‘İlk Ateş Ateş Konut Eşya Sigortası’ ile tam 1 yıl boyunca yangın, hırsızlık, su kaçağı, duman, kara&hava taşıt çarpması, fırtına, sel vb. olası vakalara karşı da yıllık 4000 TL’ye kadar olan hasarlarını teminat altına alınıyor.
7/24 Medikal Koçluk: 444 9 724 numaralı Medikal Çağrı Merkezi’ni arayarak 7 gün 24 saat, acil ve acil olmayan sağlık sorunları hakkında doktorlardan bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.
7/24 Acil Sağlık (Ambulans) Hizmeti: Hekim, paramedik ve ilkyardım eğitimi almış sürücüsü ile uluslararası standartlarda hizmet veren, yoğun bakım donanımlı ambulanslarımız gelişmiş erişim ağı ile acil durumlarda ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdedir.
Acil İlaç ve Sarf Malzeme: Üyelerimizin acil ihtiyaç duyduğu operasyonlar sırasında kullanılan ilaç ve sarf malzemeleri, üyelik ücretinin içinde yer almaktadır.
Hastane Organizasyonu: Teknoloji ve hizmet kalitesinin tüm olanakları kullanılarak durumu değerlendirilmekte ve hasta en uygun sağlık kuruluşuna yönlendirilirken, hastane, ambulans, hasta yakını ve hastanın doktoru arasında iletişim kurulmaktadır. Bu iletişim ağı ile sürekli bilgi akışı sağlanmakta ve hastanın en doğru ve hızlı şekilde acil sağlık hizmeti alınması sağlanmaktadır.
Acıbadem Sağlık Grubu İndirimi: Acıbadem Sağlık Grubu’nda geçerli olmak üzere *%15’e varan oranda indirim alabilirsiniz.
*İndirim oranı bölüm ve branşa göre değişiklik gösterebilir.
İlk Ateş Konut Sigortası: Deprem bölgesi ayrımı olmaksızın, ev sahibi veya kiracı olarak sigortalının, evinin içindeki eşyalarını olası risklere karşı 4.000 TL teminatla güvence altına alan bir sigorta hizmetidir.
Poliçede belirtilen ikamet adresinde bulunan eşyalar, yangın, yıldırım, infilak riskleri ile birlikte aşağıda detayları yer alan ek teminatlarla poliçe üzerinde yer alan limit ile sigortalanmaktadır.
Poliçede “eşya” olarak belirtilen; riziko adresinde bulunan ve sigortalı, birlikte oturan aile bireyleri veya birlikte yaşadığı kişiler ve ev çalışanlarına ait ev eşyası ve kişisel eşyaları ifade etmektedir.
Konut Sigortası Kapsamı:
HDI güvencesindeki ilk ateş konut sigortası kapsamı aşağıdaki gibidir;
Yangın, Hırsızlık, İç Su Tesisatı Sorunları, Duman, Fırtına, Yer Kayması, Kara ve Hava Taşıtları Çarpması, Kar Ağırlığı, Seylap (Taşkın ve Sel), AssistLine Hizmet
AssistLine Hizmet:
Paket dahilinde aşağıdaki asistans hizmetleri de limitler dahilinde müşterilere sunulmaktadır.
Tesisat İşleri, Elektrik İşleri, Cam İşleri, Anahtar İşleri, Evde Kapalı Kalan Kişinin Kurtarılması, Otel Hizmeti, Güvenlik Şirketi, Profesyonel Ev Hizmetleri Organizasyonu, Bilgi ve Organizasyon Servisi
Güvenli Hayat Paketi”nden yararlanabilmek için D-Smart abonesi olmak gerekmektedir. Bu kampanyadan yalnızca yeni D-Smart ve D-Smart ve D-Smart İnternet müşterileri faydalanabilir. Yalnızca D-Smart İnternet hizmeti alan aboneler bu paketten faydalanamazlar.
Hemen, dsmart.com.tr üzerinden abonemiz olan yeni müşterilerimize; D-Smart Güvenli Hayat paketi ile 12 ay boyunca eviniz için konut sigortası, aileniz için sağlık paketi hediye!
Kampanyadan faydalanmak herhangi bir D-Smart ya da D-Smart + Internet kampanyasına başvurabilirsiniz. Çağrı merkezimiz tarafından arandığınızda kampanya ile ilgili başvurunuz alınacak ve 12 ay boyunca hediye Güvenli Hayat paketiniz başlatılacaktır.
Hizmetten herhangi bir sebeple caymak isterseniz 14 gün içerisinde D-Smart’a başvurarak herhangi bir ceza ya da ücret ödemeden cayabilirsiniz.
Herhangi bir sebeple paket iptal olduğu durumda; yıllık hizmet bedeli olan 60 TL son faturada ödenecektir. Abone 12 ay içerisinde herhangi bir sebeple kampanyadan çıkış yapıp, 60 TL paket bedelini ödedikten sonra toplamda 12 ay boyunca hizmetlerden faydalanacaktır.
D-Smart Güvenli Hayat Paketi’niz başvurunuzu takiben 7 iş günü içerisinde aktif olur. Hizmetiniz aktif olduğunda tarafınıza bilgilendirme kısa mesaj olarak gelecektir.
www.dsmart.com.tr üzerinden yeni abonelik başvurusunda bulunan; “D-Smart TV” ve “D-Smart TV + D-Smart İnternet” aboneleri bu hizmetten faydalanabilirler. Yalnızca D-Smart İnternet aboneleri şu an için bu hizmetten faydalanamaz.
Her iki hizmet de D-Smart aboneliğinin sahibinin üzerine yapılacaktır.
Aynı adrese birden fazla D-Smart aboneliğiniz varsa Acil Sağlık ve Medikal Koçluk Hizmeti’ni birden fazla alabilirsiniz. Ancak Konut Sigortası aynı adrese bir kez yapılabilir.
Hayır, hizmetten yalnızca siz ve sisteme kaydedilen, aynı hanede yaşayan ve aynı aileye mensup 3 ek üye faydalanabilir.
444 9 724’ü 7 gün 24 saat sağlık hizmeti ile ilgili konularda arayabilirsiniz.
Sigortayeri çağrı merkezi numarası 444 10 50’yi arayabilirsiniz..
“Bu kampanya 16/03/2015-16/06/2015 tarihleri arasında (arasında yapılan yeni abonelik başvurularında,) yeni aboneliklerde geçerlidir. Taahhüt süresi 12 ay olup bedeli ayda tüm vergiler dahil 5 TL’dir.Kampanya kapsamında, yeni başvurularda 12 ay boyunca paket bedeli indirim olarak yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında sunulan 12 aylık konut sigortası Acıbadem Mobil’in hediyesidir, ancak konut sigortası hizmetinin tüm sorumluluğu, Kampanyaya katılacak olan müşterileri, Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. aracılığı ile poliçelendirecek olan sigorta şirketine aittir. Mobil sağlık hizmetlerinin tüm sorumluluğu ise Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’ne aittir. Taahhüt süresinden evvel kampanyadan çıkılması yahut kampanya şartlarının ihlali halinde toplam kampanya bedeli olan 60 TL tahsil edilecektir. Kampanya dahilinde sunulan Mobil Sağlık Hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi için 444 9 625 ; sigorta ve asistans hizmeti ile ilgili 444 10 50 numaralı çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.”

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.