Kampanya Bulucu

D-Smart + Fiber İnternet 49TL

D-Smart, yine hem fiber internet sunduğu, hem de Blu Sinema paketi sunduğu yeni bir kampanya ile karşımızda. Üstelik bu kampanya da internet hızını ve adil kullanım kotasını fiyata göre değişikliklerle beraber siz seçebiliyorsunuz. Örneğin, 10 mbps’e kadar hıza sahip olan ve 50 GB adil kullanım kotası bulunan sınırsız fiber internet ile Blu Sinema paketini 49 TL’ye alabilirsiniz. Blu Spor paketi isterseniz, bu da fiyatı 59 TL olarak değiştirir. Fakat 25 Mbps’e kadar çıkabilen, 75 GB adil kullanım kotası bulunan sınırsız fiber internet Blu Sinema ile birlikte 57 TL olacaktır. Eğer Blu Spor tercih ederseniz, bu da 67 TL olacaktır. Pakette bu gibi değişiklikler yaparak kampanyalı fiyatı aylık 95 TL’ye kadar çıkarabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmaya başladığınız zaman 24 ay boyunca limitsiz internet tarifelerinden Fiber ya da ADSL avantajlarından yararlanabileceksiniz. Bunun yanı sıra 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi de verilecektir size. Normal şartlarda aktivasyon ücreti olarak alınan 36 TL’yi de almıyorlar.

Bu kampanyanın en büyük avantajlarından biri de diğer internet firmalarında taahhüdünüz bulunsa bile, bu kampanyaya geçtiğinizde firma taahhüt bozma bedelinin 120 TL’ye kadar olan kısmını karşılıyor. Bunu 24 ay boyunca her ay faturanızdan 5 TL düşürerek yapıyor.

D-Smart İnternet ve Blu Sinema kampanyasının detayları şu şekildedir:

Bu kampanya 24 ay taahhütlü olup 11 Haziran – 30 Eylül 2014 tarihlerinde ve sadece yeni D-Smart bireysel abonelik başvurularında geçerlidir. 36TL D-Smart İnternet aktivasyon kampanya kapsamında hediyedir. Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. D-Smart kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında fiyat olarak yüksek tarifelerden düşük tarifelere geçilemez. Kampanya modemli olarak sunulmaktadır ve kablolu modem için 1 TL, kablosuz modem için 2 TL kullanım bedeli faturaya yansıtılır. Eve kadar Fiber alt yapısında Fiber modemler ücretsizdir. Modem mülkiyeti D-Smart’a aittir, tüketicinin kullanımına tahsis edilir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen modemi 7 gün içerisinde iade etmek, aksi halde cari bedeli kablolu Modem için 60 TL , Kablosuz Modem için 150 TL ve eve kadar yalın fiber aboneleri ve Turkcell Superonline alt yapısından fiber kullanan aboneler iade etmedikleri fiber modem için 250 TL ödemekle yükümlüdür. Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen indirimler aboneye faturalandırılacaktır. Kampanya kapsamında belirtilen İnternet hızları garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek hız sağlanmaktadır. İnternet tarifelerinde aylık AKN (adil kullanım noktası) uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, bulunulan ayda ilgili tarife için AKN’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. Bu kampanya kapsamında sunulan fiber tarifleri bulunulan lokasyonda fiber alt yapısının olması durumunda sunulacaktır. 25 Mbps’e kadar ve 10 Mbps’e kadar Sınırsız fiber internet tarifeleri Turkcell Superonline altyapısı olan 12 ilde ve sadece Turkcell Superonline Fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulabilmektedir. 150 TL Turkcell Superonline kurulum ücreti kampanya kapsamında hediydir. Yalın İnternet istenmesi durumunda 24 ay boyunca 15 TL yerine 10 TL faturaya eklenecektir. “Taahhüt iptal bedeli bizden” uygulamamız kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise,sınırsız tarifelere geçişlerde geçerli olmak üzere ödemiş olduğunuz taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, 24 ay boyunca faturalarınıza 5 TL indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.