Kampanya Bulucu

D-Smart Engelli, Gazi Ve Şehit Yakınlarına İndirimli Tarife

D-Smart net kendine yakışanı yapıyor ve engelli, gazi, şehit yakınlarına özel olarak indirimli internet paketlerini sunarak bir farklılık yaratmayı başarıyor.

Özürlülük oranı olarak ise yüzde 40 ve üzeri için indirimin sağlandığı internet paketlerini dilerseniz çağrı merkezlerini arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Kampanyadan hem kişiler hem de 1. Derece yakınları katılabilir.

D-Smart fiyatları indirimli olarak henüz belli değil çünkü kişiye özel olarak tarif e uygulanıyor. Bu sebeple sizlerde bu durumlardan birini yaşıyorsanız başvuru yaparak indirimden hak kazanabilirsiniz. Hali hazırda internet kullanılırken bu durumlardan birini kapsıyorsanız da mevcut internet paketinizin üzerine indirim kazanabilirsiniz. İndirimli internet paketlerine çok büyük örnek olacak bu kampanya ile marka farkını ortaya koymuş oluyor.

Kampanya detayları

Kampanya fiyatları 30 Eylül 2014 tarihine kadar ve sadece yeni D-Smart bireysel abonelik başvurularında geçerlidir. 36TL D-Smart İnternet aktivasyon bir kereye mahsus yansıtılır. Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. D-Smart İnternet kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında fiyat olarak yüksek tarifelerden düşük tarifelere geçilemez, düşük tarifelerden yüksek tarifelere geçiş yapılabilir. Abone modem talep ederse kablolu modem için 30 TL, kablosuz modem için 50 TL ödeyerek modem alabilir. Eve Kadar Fiber (FTTH) alt yapısında (FTTH) abonenin kullanımına modem ücretsiz tahsis edilir. Aboneliğin herhangi bir zamanda sonlandırılmasında kullanımına tahsis edilen bu modemin 7 gün içerisinde iade edilmesi gerekmektedir aksi halde modem teslimi sırasında imzalatılan formad belirtilen tutar aboneden tahsil edilecektir. Limitli tarife seçenekleri için limit aşım ücreti her MB başına 0,003144 TL’dir. TL’dir. Kampanya kapsamında belirtilen İnternet hızları garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek hız sağlanmaktadır. İnternet tarifelerinde aylık AKN (adil kullanım noktası) uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, bulunulan ayda ilgili tarife için AKN’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
ngelliler için:
• T.C. nüfus cüzdanı
• Özürlü kimlik kartı veya sağlık raporu
• Başvuru yapan 1.derece yakını ise başvuru yapan kişiye ait T.C. nüfus cüzdanı
Gazi ve şehit yakınları için:
• Emekli sandığı serbest kartı
• Gazi/şehit eşi T.C. nüfüs cüzdanı
• Başvuru yapan 1.derece yakının T.C.nüfus cüzdanı
Bu paketlere başvuruda bulunulacak her T.C. Kimlik Numarası için bir paket satışına izin verilecektir.
bone modem talep ederse kablolu modem için 30 TL, kablosuz modem için 50 TL ödeyerek modem alabilir. Modem ücreti ilk faturasına yansıtılır. Eve Kadar Fiber (FTTH) alt yapısında (FTTH) abonenin kullanımına modem ücretsiz tahsis edilir. Aboneliğin herhangi bir zamanda sonlandırılmasında kullanımına tahsis edilen bu modemin 7 gün içerisinde iade edilmesi gerekmektedir aksi halde modem teslimi sırasında imzalatılan format belirtilen tutar aboneden tahsis edilecektir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.