Kampanya Bulucu

Cuma Günleri Turkcell’lilere Bir Sinema Bileti Alana Diğeri Bedava

Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi olan Bireysel hat sahipleri ve kurumsal hat sahipleri olan müşteriler oldukça avantajlı bir imkana sahip oluyorlar. Tüm Cinemaximum sinemalarında Cuma günleri saat 17:00’den sonra bir bilet aldığında ikincisini bedava olarak alıyorlar.

Kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Sadece Cuma günler saat 17:00’den sonra ki seanslarda geçerli olan bu kampanya, Cuma günleri resmi tatile denk geldiğinde geçerli olmayacak. Kampanya farklı bir kampanya ile yada promosyonlarla birleştirilemez. Kulüp şifresini almak için telefonlarınızın mesaj bölümüne PROF SFR yazarak 2222’ye göndermeniz şarttır. Kurumsal hat kullanıcıları ise telefonların mesaj bölümüne İSTEKAZAN yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Alınacak olan bedava bilet aynı seans aynı film ve aynı gün için geçerlidir. Rezervasyonlu biletlerde kampanya geçerli olmayacak. Kampanya sadece sinema bileti değil, diğer özel indirim ve avantajlar için de geçerli olacaktır.

Cinemaximum GNCTRKCLL

Turkcell Cinemaximum Bedava Sinema Bileti Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya 30.06.2015 tarihine kadar Kampanya kapsamında Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel hatlı müşteriler ve kurumsal hat kullanıcıları Cinemaximum sinemalarında yalnızca Cuma akşamları 17.00 ve sonrası seanslar için 17.00 ve sonrasında gişelerde 1 bilet satın alınması halinde geçerlidir.
• Bu kampanya Cinemaximum tarafından yapılan diğer kampanya veya promosyonlarla birleştirilemez.
• Cuma günlerine denk gelen resmi tatil günlerinde kampanya geçerli değildir.
• Kulüp şifresi 2222’ye PROF SFR yazıp göndererek alınmaktadır (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).
• Kampanya, rezervasyonlu biletlerde geçerli değildir.
• Bedava bilet aynı gün aynı seans ve aynı film için geçerlidir.
• MarsPrivee salonlarındaki film gösterimleri kampanya kapsamı dışındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.